Povezane vesti

Ndiaje: Gladan sam golova, Milojević mi je vratio samopouzdanje

Ndiaje: Gladan sam golova, Milojević mi je vratio samopouzdanje

Danas 29.02.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Ndiaje rekao je da igra sa mnogo samopouzdanja i da je tome doprineo rad sa trenerom Vladanom Milojevićem, koji je početkom godine preuzeo ekipu. „Osećam se mnogo bolje, zaista sam pun samopouzdanja. Prija mi rad sa… »
Preporođeni Endiaje: ‘Zaista sam pun samopouzdanja!’

Preporođeni Endiaje: ‘Zaista sam pun samopouzdanja!’

Hot sport 29.02.2024
‘Prija mi rad sa trenerom Milojevićem i mislim da moje najbolje partije tek dolaze.’ Fudbaler Crvene zvezde, Šerif Endiaje defnitivno je razočarao sve svojim bledim partijama u prvom delu šampionata. Odaje se utisak da Barak Bahar nije umeo da… »
Šerif Ndiaje: Milojević mi vratio samopouzdanje, "gladan" sam golova

Šerif Ndiaje: Milojević mi vratio samopouzdanje, "gladan" sam golova

Dnevnik 29.02.2024
Osećam se mnogo bolje, zaista sam pun samopouzdanja. Prija mi rad sa trenerom Vladanom Milojevićem i mislim da moje najbolje partije tek dolaze, rekao je fudbaler Crvene zvezde Šerif Ndiaje. Jesenas "osporavani" skupo plaćeni napadač u prolećnom… »
Neki novi Šerif Endiaje: "Pun sam samopouzdanja, prija mi rad sa Milojevićem!"

Neki novi Šerif Endiaje: "Pun sam samopouzdanja, prija mi rad sa Milojevićem!"

Sportske.net 29.02.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje rekao je da igra sa mnogo samopouzdanja i da je tome doprineo rad sa trenerom Vladanom Milojevićem, koji je početkom godine preuzeo ekipu. "Osećam se mnogo bolje, zaista sam pun samopouzdanja. Prija mi rad sa… »
"Gladan sam golova" Endiaje pun samopouzdanja čeka TSC

"Gladan sam golova" Endiaje pun samopouzdanja čeka TSC

Večernje novosti 29.02.2024
MNOGO osporavani Šerif Endiaje u prolećnom delu sezone najavio je da su pred njim bolji dani. Postigao je dva pogotka na poslednja dva duela i najavio da TSC čeka u odličnoj formi. FOTO: M. Vukadinović Napadač zvezde istakao je da je pun… »
Endiaje: Najbolje partije tek dolaze

Endiaje: Najbolje partije tek dolaze

Sportski žurnal 29.02.2024
Zvezdin napadač ističe da mu prija rad sa Vladanom Milojevićem i da je pun samopouzdanja. Šerif Endiaje, jesenas osporavani napadač u prolećnom delu sezone igra bolje i već je postigao dva gola. - Pomaže mi i to što kao tim delujemo čvrsto i… »

Vesti dana »