Povezane vesti

"Ne znam da li sam nešto bolje videla": Severina van sebe nakon Konstraktinkog nastupa na "Pesmi za Evroviziju"

"Ne znam da li sam nešto bolje videla": Severina van sebe nakon Konstraktinkog nastupa na "Pesmi za Evroviziju"

Blic 01.03.2024
Ana Đurić Konstrakta sinoć se plasirala u finale "Pesme za Evrovizju" gde se predstavila pesmom "Brže, bolje". Pevačica Seberina Vučković podržala je Konstraktu na svom Instagramu, te nije krila koliko je oduševljena pesmom i njenim nastupom. -… »
Zašto Konstraktina pesma za PZE nije „ni nova, ni bolja“ i kakve veze sa tim ima Vučić

Zašto Konstraktina pesma za PZE nije „ni nova, ni bolja“ i kakve veze sa tim ima Vučić

Nova 01.03.2024
Ana Đurić Konstrakta osvojila je domaću, ali i evropsku publiku kada je pre dve godine predstavljala Srbiju na Evroviziji. Kada je saopšteno da će ove godine pokušati isto, očekivanja su bila velika, ali... Konstrakta je sinoć, u drugoj… »
"Ne znam da li sam nešto bolje videla" Severina javno podržala Konstraktu, mreže se usijale

"Ne znam da li sam nešto bolje videla" Severina javno podržala Konstraktu, mreže se usijale

Kurir 01.03.2024
Severina Vučković pratila je drugo polufinalno veče "Pesme za Evroviziju" i oduševljeno je na svojim Instagram storijima prokomentarisala nastup i pesmu Ane Đurić Konstrakte. Mreže su se usijale od komentara takmičara koji se bore za odlazak u… »
Konstrakti su uoči Evrovizije javili da njen suprug nije dobro, rukovodstvo RTS odmah reagovalo: „Plakala sam, porodična…

Konstrakti su uoči Evrovizije javili da njen suprug nije dobro, rukovodstvo RTS odmah reagovalo: „Plakala sam, porodična…

Nova 01.03.2024
Konstrakta se predstavila u okviru druge polufinalne večeri "Pesme za Evroviziju" numerom "Novo, bolje", nakon što je pre dve godine uspela da osvoji publiku i pobedi na domaćem takmičenju. Ana Đurić Konstrakta osvojila je mnoge pesmom „In Corpore… »

Vesti dana »