Povezane vesti

Mi- glas iz naroda: Vučić pozvao na konsultacije one koji su istupili iz pokreta

Mi- glas iz naroda: Vučić pozvao na konsultacije one koji su istupili iz pokreta

Radio sto plus 01.03.2024
Vučić je, kako se navodi u saopštenju na sajtu tog pokreta, na razgovor pozvao “samo one koji su, svojom voljom, istupili iz pokreta Mi – glas iz naroda, što je opšte poznata činjenica”. Pet od sedam osnivača pokreta Mi – glas iz naroda… »
Deo „Mi - glas iz naroda“: Na konsultacijama o mandataru nije saslušano mišljenje predstavnika liste

Deo „Mi - glas iz naroda“: Na konsultacijama o mandataru nije saslušano mišljenje predstavnika liste

Sputnik 01.03.2024
Petorica od sedmorice osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda" saopštila su da predsednik Aleksandar Vučić u okviru konsultacija o kandidatu za predsednika vlade nije saslušao mišljenje predstavnika te izborne liste nego je, kako kažu, na razgovor… »
Pavić otkrio zašto Nestorović nije bio kod Vučića na konsultacijama o mandataru

Pavić otkrio zašto Nestorović nije bio kod Vučića na konsultacijama o mandataru

Sputnik 01.03.2024
Poslanik liste "Mi-glas naroda, prof. dr. Branimir Nestorović" Aleksandar Pavić, koji je sa dvoje saradnika bio na konsultacijama o kandidatu za predsednika Vlade Srbije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića, saopštio je da nosilac liste… »
‘Mi-glas iz naroda’ na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

‘Mi-glas iz naroda’ na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

Radio sto plus 01.03.2024
Nakon sastanka sa predsednikom Srbije, Aleksandar Pavić sa liste “Mi – glas iz naroda” je rekao da su Nestorović i Borislav Antovijević otišli na sednicu Skupštine grada Beograda, dok su sastanku sa Vučićem osim njega prisustvovali i Branko… »

Vesti dana »