Povezane vesti

Najtužnija umrlica u Srbiji: Na njoj i ime bebe koja nikada neće upoznati svoju majku

Najtužnija umrlica u Srbiji: Na njoj i ime bebe koja nikada neće upoznati svoju majku

Telegraf 01.03.2024
Podsetimo, pacijentkinja D. L. (31) iz Vlasotinca preminula je dva dana posle porođaja, potvrđeno je Telegrafu. Sahrana porodilje D.L. (31) iz Vlasotinca, koja je juče preminula u UKC Niš, biće sutra, objavio je njen suprug na društvenim mrežama… »
Nova smrt porodilje – stare rane srpskog zdravstva

Nova smrt porodilje – stare rane srpskog zdravstva

Vreme 01.03.2024
Porodica preminule porodilje iz Leskovca traži odgovornost lekara i sumnja da su komplikacije usled kojih je preminula nastale zbog nemara i nebrige, jer nije imala zdravstvenih tegoba. U UKC Niš preminula je pacijentkinja D. L. (30), koja se porodila u… »
“Ako smo krivi, odgovaraćemo! Dva dana ne spavam, srce mi se cepa zbog nje”: Direktor bolnice o smrti žene koja je…

“Ako smo krivi, odgovaraćemo! Dva dana ne spavam, srce mi se cepa zbog nje”: Direktor bolnice o smrti žene koja je…

Nova 01.03.2024
Posle smrti porodilje D. L. (31), osoblje Opšte bolnice u Leskovcu je zanemelo, a meni se srce cepa i ne mogu da spavam, priča za Nova.rs direktor ove ustanove dr Nebojša Dimitrijević. U ovoj bolnici jutros su inspektori Ministarstva zdravlja obavili… »
Oglasila se porodica tragično preminule Dragane: "Čula se s nama nakon porođaja. Tamo je otišla zdrava, a nama javili da je…

Oglasila se porodica tragično preminule Dragane: "Čula se s nama nakon porođaja. Tamo je otišla zdrava, a nama javili da je…

Blic 01.03.2024
Članovi porodice porodilje (31) iz Vlasotinca koja je preminula nakon porođaja tvrde da ona nije imala nikakvih zdravstvenih tegoba i da se posle porođaja osećala dobro. Navode da sumnjaju da su komplikacije usled kojih je preminula nastale zbog… »
Telegraf saznaje: Inspekcija u Leskovcu i Nišu posle smrti porodilje (31)

Telegraf saznaje: Inspekcija u Leskovcu i Nišu posle smrti porodilje (31)

Telegraf 01.03.2024
Ministarstvo zdravlja odmah je naložilo da inspekcija obavi nadzor. Inspekcija obavlja nadzor u bolnici u Leskovcu i u KCS Niš, nakon smrti mlade porodilje (31), potvrđeno je Telegrafu u Ministarstvu zdravlja. Ministarstvo je odmah po saznanju za ovaj… »
Porodica preminule porodilje iz Vlasotinca tvrdi da je umrla zbog nemara

Porodica preminule porodilje iz Vlasotinca tvrdi da je umrla zbog nemara

Danas 01.03.2024
Članovi porodice preminule porodilje (31) iz Vlasotinca sumnjaju da su komplikacije usled kojih je preminula nastale zbog nemara i nebrige, jer nije imala zdravstvenih tegoba, javlja danas portal Južne vesti. Očekuju nalaze iz Opšte bolnice Leskovac i… »
Članovi porodice preminule porodilje sumnjaju da je umrla zbog nemara

Članovi porodice preminule porodilje sumnjaju da je umrla zbog nemara

Radio 021 01.03.2024
Članovi porodice preminule porodilje (31) iz Vlasotinca sumnjaju da su komplikacije usled kojih je preminula nastale zbog nemara i nebrige, jer nije imala zdravstvenih tegoba. Očekuju nalaze iz Opšte bolnice Leskovac i poručuju će neko morati da… »
Najbolja moja drugarice, nije trebalo ovako da bude: Potresan oproštaj od preminule porodilje iz Vlasotinca

Najbolja moja drugarice, nije trebalo ovako da bude: Potresan oproštaj od preminule porodilje iz Vlasotinca

Telegraf 01.03.2024
Mlada žena preminula je samo dva dana posle porođaja. Iznenadna smrt zdrave mlade porodilje (31) iz Vlasotinca šokirala je Srbiju. Porodica i prijatelji u bolu se oproštaju od voljene žene. "Počivaj u miru, najbolja moja drugarice, kumo! Nije… »
Porodica preminule porodilje zahteva odgovornost: Sumnjaju na nemar lekara

Porodica preminule porodilje zahteva odgovornost: Sumnjaju na nemar lekara

Nova 01.03.2024
Da D. L. (31) iz Vlasotinca do porođaja nije imala zdravstvenih tegoba i da se posle porođaja osećala dobro, navode članovi njene porodic, koji sumnjaju da su komplikacije usled kojih je preminula nastale zbog nemara i nebrige. Očekuju nalaze iz… »
Porodica preminule porodilje (31) iz Vlasotinca sumnja na nemar: U bolnicu je primljena zdrava

Porodica preminule porodilje (31) iz Vlasotinca sumnja na nemar: U bolnicu je primljena zdrava

Telegraf 01.03.2024
Članovi porodice 31-godišnje devojke navode da ništa nije moglo da ukaže na zdravstvene probleme kada je primljena u leskovačku Bolnicu. Da 31-godišnja žena iz Vlasotinca do porođaja nije imala zdravstvenih tegoba i da se posle porođaja osećala… »

Vesti dana »