Povezane vesti

Tanja iz velikog brata ponovo na ivici borbe za život Evo kako možete da joj pomognete

Tanja iz velikog brata ponovo na ivici borbe za život Evo kako možete da joj pomognete

Kurir 01.03.2024
Tatjana Jovančević pre nekoliko puta je vodila teške životne borbe kada je zdravlje u pitanju i pobedila opaku bolest karcinoma. Zbog bolesti izgubila je nogu, ali i dojku nedavno. Neko vreme je bila potpuno zdrava i mirna jer je uživala u svojim… »
Nova stravična borba tanje iz velikog brata: Objavila tužnu vest: "Zbog tumorske promene na dojci... Strah me je, ali…

Nova stravična borba tanje iz velikog brata: Objavila tužnu vest: "Zbog tumorske promene na dojci... Strah me je, ali…

Kurir 01.03.2024
Tatjana Jovančević, poznatija kao Tanja iz Vekikoig brata , nedavno je bila gost emisije " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, kada je ispričala svoju životnu priču koja je rasplakala i duboko dirnula domaću javnost… »
Rijaliti učesnici odstranili dojku i nogu: Sada su se promene pojavile i na drugoj, čeka nalaze: "Neki ponižavaju moju muku"

Rijaliti učesnici odstranili dojku i nogu: Sada su se promene pojavile i na drugoj, čeka nalaze: "Neki ponižavaju moju muku"

Blic 01.03.2024
Bivša učesnica rijaliti programa "Veliki brat", Tatjana Tanja Jovančević drugi put se bori sa opakom bolešću. Naime, nakon što su joj pre nekoliko godina amputirali nogu, sada su joj lekari odstranili dojku, o čemu je otvoreno pričala na Tiktoku… »

Vesti dana »