Povezane vesti

De Rosi brani Lukakua: "On je savršen igrač"

De Rosi brani Lukakua: "On je savršen igrač"

Sportske.net 01.03.2024
Trener Rome Danijele de Rosi rekao je danas da njegova ekipa na dobrom putu da postane porodica i odbacio je kritike na račun svojih fudbalera. "Ne znam kako je juče bilo. Ne pokušavam da uradim nešto drugačije u odnosu na prošlost. Pokušavam da… »
De Rosi podržao igrače

De Rosi podržao igrače

Sportski žurnal 01.03.2024
Trener Rome stao uz svoje fudbalere posle kritika navijača. Trener Rome Danijele De Rosi rekao je danas da njegova ekipa na dobrom putu da postane porodica i odbacio je kritike na račun svojih fudbalera. - Ne znam kako je juče bilo. Ne pokušavam da… »
De Rosi poručio: ‘Na pravom smo putu da postanemo porodica!’

De Rosi poručio: ‘Na pravom smo putu da postanemo porodica!’

Hot sport 01.03.2024
‘Lako je voditi ekipu kada imate mnogo dobrih igrača.’ Fudbaleri Rome sutra od 18 časova gostuju ekipi Monce u okviru 27. kola italijanske Serije A. Trener ‘Vučice’, Danijele De Rosi je pred ovaj susret naveo da ne pokušava ništa drugačije… »
Danijele de Rosi: Kapiten je prijatelj sa svim igračima, a trener njih 12 mora da pošalje na klupu

Danijele de Rosi: Kapiten je prijatelj sa svim igračima, a trener njih 12 mora da pošalje na klupu

Danas 01.03.2024
Trener Rome Danijele De Rosi rekao je da njegova ekipa na dobrom putu da postane porodica i odbacio je kritike na račun svojih fudbalera. „Ne znam kako je juče bilo. Ne pokušavam da uradim nešto drugačije u odnosu na prošlost. Pokušavam da vodim… »
Danijele De Rosi: Ako u Romi još nismo porodica, postaćemo

Danijele De Rosi: Ako u Romi još nismo porodica, postaćemo

Sport klub 01.03.2024
Trener Rome Danijele De Rosi rekao je da njegova ekipa na dobrom putu da postane porodica i odbacio je kritike na račun svojih fudbalera. „Ne znam kako je bilo ranije. Ne pokušavam da uradim nešto drugačije u odnosu na prošlost. Pokušavam da vodim… »
De Rosi brani igrače! "Ako još nismo porodica, na pravom smo putu da to postanemo"

De Rosi brani igrače! "Ako još nismo porodica, na pravom smo putu da to postanemo"

Večernje novosti 01.03.2024
Trener Rome Danijele de Rosi rekao je danas da je njegova ekipa na dobrom putu da postane porodica i odbacio je kritike na račun svojih fudbalera. Foto: Profimedia "Ne znam kako je juče bilo. Ne pokušavam da uradim nešto drugačije u odnosu na… »

Vesti dana »