Povezane vesti

"Ne nameravam da se vraćam na muzičku scenu" Predstavljao Bosnu na Evroviziji, sad živi s dečkom u Americi

"Ne nameravam da se vraćam na muzičku scenu" Predstavljao Bosnu na Evroviziji, sad živi s dečkom u Americi

Mondo 01.03.2024
Fuad Backović Deen otkrio i kako je otišao u Ameriku gde danas živi i radi. Fuad Backović Deen otkrio i kako je otišao u Ameriku gde danas živi i radi Fuad Backović Deen je 2004. godine predstavljao Bosnu i Hercegovinu na Evroviziji pesmom “In… »
"Ne nameravam da se vraćam na muzičku scenu" Predstavljao je Bosnu na Evroviziji, harao estradom a onda naglo nestao

"Ne nameravam da se vraćam na muzičku scenu" Predstavljao je Bosnu na Evroviziji, harao estradom a onda naglo nestao

Kurir 01.03.2024
Fuad Backović Deen je početkom dvehiljaditih obeležio pop scenu, 2004. Godine je predstavljao prvi put Bosnu i Hercegovinu na Evroviziji pesmom “In the Disco”, a samo par godina nakon toga odlučio je da se potpuno povuče sa muzičke scene i… »
Evo kako danas izgleda Deen: Oglasio se za "Blic dan" iz doma u Americi, pa priznao: "Meni je ovde lepo, srećan sam"

Evo kako danas izgleda Deen: Oglasio se za "Blic dan" iz doma u Americi, pa priznao: "Meni je ovde lepo, srećan sam"

Blic 01.03.2024
Fuad Backović Deen je početkom dvehiljaditih obeležio pop scenu, 2004. Godine je predstavljao prvi put Bosnu i Hercegovinu na Evroviziji pesmom “In the Disco” , a samo par godina nakon toga odlučio je da se potpuno povuče sa muzičke scene i… »

Vesti dana »