Povezane vesti

Jovana Jeremić brani Breskvicu pred finale: Iste smo, takva sam i ja

Jovana Jeremić brani Breskvicu pred finale: Iste smo, takva sam i ja

Svet & Skandal 02.03.2024
Jovana Jeremić podržala Breskvicu pre finala Evrovizije Finale “Pesme za Evroviziju 2024” se održava večeras, a jedan od glavnih favorita je mlada muzička zvezda Anđela Ignjatović Breskvica. Zbog svog hita “Gnezdo orlovo”, Breskvica je već… »
Zbog ovoga je doživela javni linč Breskvicu sada svi obožavaju, favorit je na Pesmi za Evroviziju, a nekada su joj se svi…

Zbog ovoga je doživela javni linč Breskvicu sada svi obožavaju, favorit je na Pesmi za Evroviziju, a nekada su joj se svi…

Kurir 02.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica plasirala se u finale takmičenja "Pesma za Evroviziju" na kom se publici predstavila numerom "Gnezdo orlovo". Iako trenutno važi sa jednog od favorita, te joj mnogi predviđaju pobedu, Breskvica nije uvek imala naklonost… »
Zbog ovoga je doživela javni linč: Breskvicu sada svi obožavaju, favorit je na "Pesmi za Evroviziju", a nekada su joj se svi…

Zbog ovoga je doživela javni linč: Breskvicu sada svi obožavaju, favorit je na "Pesmi za Evroviziju", a nekada su joj se svi…

Blic 02.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica plasirala se u finale takmičenja "Pesma za Evroviziju" na kom se publici predstavila numerom "Gnezdo orlovo". Iako trenutno važi sa jednog od favorita, te joj mnogi predviđaju pobedu, Breskvica nije uvek imala naklonost… »
"Niko ne sme da je dira! Lutkica, anđelčić, đavolčić": Jovana Jeremić uporedila sebe sa Breskvicom!

"Niko ne sme da je dira! Lutkica, anđelčić, đavolčić": Jovana Jeremić uporedila sebe sa Breskvicom!

Mondo 02.03.2024
Anđela Ingnatović Breskvica važi za jednog od favorita PZE, čije se finale održava večeras. Svoje mišljenje o njoj iznela je i Jovana Jeremić! Anđela Ingnatović Breskvica važi za jednog od favorita PZE, čije se finale održava večeras. Svoje… »
Jovana Jeremić uporedila sebe sa breskvicom: "Takvim ljudima je potrebna podrška, jer ih mali broj razume"

Jovana Jeremić uporedila sebe sa breskvicom: "Takvim ljudima je potrebna podrška, jer ih mali broj razume"

Blic 02.03.2024
Večeras se održava finale "Pesme za Evroviziju 2024", a jedan od glavnih favorita je mlada muzička zvezda Anđela Ignjatović poznatija kao Breskvica. Breskvica je već neko vreme glavna tema na društvenim mrežama zbog hita "Gnezdo orlovo", a veliku… »
Jovana Jeremić uporedila sebe sa Breskvicom: Prvo su je napadali Hrvati, pa Albanci, pa "naši Hrvati", a sad...

Jovana Jeremić uporedila sebe sa Breskvicom: Prvo su je napadali Hrvati, pa Albanci, pa "naši Hrvati", a sad...

Kurir 02.03.2024
Održava se finale "Pesme za Evroviziju 2024", a jedan od glavnih favorita je mlada muzička zvezda Anđela Ignjatović, poznatija kao Breskvica. Mlada pevačica je glavna tema na društvenim mrežama i u medijima, zbog hita "Gnezdo orlovo", koji je… »

Vesti dana »