Povezane vesti

"Unuk mi je javio da mi je sin poginuo": Otac nastradalog Dalibora neutešan nakon nesreće u Požarevcu: "Ništa nije…

"Unuk mi je javio da mi je sin poginuo": Otac nastradalog Dalibora neutešan nakon nesreće u Požarevcu: "Ništa nije…

Blic 02.03.2024
U tragičnoj saobraćajnoj nesreći sinoć oko 23:10 časova, Dalibor M. (46) je poginuo kada je sleteo s puta svojim kolima marke "Zastava 101". Nesrećni događaj je ostavio porodicu i zajednicu u šoku dok se pokušava razumeti šta se tačno dogodilo… »
Muškarac poginuo u "zastavi"! Teška nesreća kod Požarevca: Sleteo s puta u kanal i preminuo na mestu

Muškarac poginuo u "zastavi"! Teška nesreća kod Požarevca: Sleteo s puta u kanal i preminuo na mestu

Kurir 02.03.2024
U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć, posle 23 sata, dogodila u selu Bare kod Požarevaca poginuo je D. M. (46). Prema nezvaničnim informacijama lokalnog portala, D. M. je u petak nešto posle 23 sata vozeći svoju “zastavu 101” iz za sada… »
Tragedija kod Požarevca: Muškarac sleteo "zastavom" sa puta, poginuo na mestu

Tragedija kod Požarevca: Muškarac sleteo "zastavom" sa puta, poginuo na mestu

Blic 02.03.2024
U mestu Bare kod Požarevca poginuo je D. M. On je, kako se navodi, sinoć oko 23:10 časova sleteo s puta kolima marke "zastava 101" i poginuo na mestu. Okolnosti pod kojima se dogodila nesreća se utvrđuju. ( Telegraf)… »
Užas kod Požarevca: Muškarac sleteo "zastavom" s puta, poginuo na mestu

Užas kod Požarevca: Muškarac sleteo "zastavom" s puta, poginuo na mestu

Telegraf 02.03.2024
Nesreća se dogodila sinoć oko 23:10 časova na lokalnom putu. U mestu Bare kod Požarevca poginuo je D. M., saznaje Telegraf. On je, kako se navodi, sinoć oko 23:10 časova sleteo s puta kolima marke "zastava 101" i poginuo na mestu. Okolnosti pod… »

Vesti dana »