Povezane vesti

Imala je litar krvi u stomaku! Preminula porodilja u Nišu primila 27 jedinica krvi a lekari nisu videli nikakve povrede

Imala je litar krvi u stomaku! Preminula porodilja u Nišu primila 27 jedinica krvi a lekari nisu videli nikakve povrede

Kurir 02.03.2024
Porodilja D. L. (31) iz Vlasotinca, koja je preminula 29. februara u UKC Niš dan nakon što je hitno transportovana iz Leskovca, gde je došlo do masivnog krvarenja posle carskog reza, imala je čak litar krvi u stomaku kada su je niški lekari otvorili… »
"Ostali smo bez oka i sad ništa ne vredi" Majka preminule porodilje iz Vlasotinca očajna i u šoku: Još nemamo sve…

"Ostali smo bez oka i sad ništa ne vredi" Majka preminule porodilje iz Vlasotinca očajna i u šoku: Još nemamo sve…

Kurir 02.03.2024
Ja sam izgubila ono što sam imala. Ostali smo bez oka, i sad ništa ne vredi. Nikakve izjave nećemo da dajemo. Još nemamo ni sve informacije o tome šta se dogodilo. Ni obdukcija nije gotova. Piše se svašta, ali može da se priča tek kad saznamo… »
Danas sahrana mlade porodilje iz Vlasotinca! Direktor bolnice: Ako je u pitanju bio dik nije joj bilo spasa...

Danas sahrana mlade porodilje iz Vlasotinca! Direktor bolnice: Ako je u pitanju bio dik nije joj bilo spasa...

Mondo 02.03.2024
Pacijentkinja je na prijemu bila u izuzetno teškom opštem stanju. Nakon kliničkog i ultrazvučnog pregleda prebacuje se u jedinicu intezivne nege Klinike za ginekologiju i akušerstvo. Pacijentkinja je na prijemu bila u izuzetno teškom opštem stanju… »
Doktorka otkriva uzroke koji su mogli dovesti do smrti porodilje iz Leskovca (31)

Doktorka otkriva uzroke koji su mogli dovesti do smrti porodilje iz Leskovca (31)

Nova 02.03.2024
Porodilja D. L. (31) koja je preminula u Univerzitetskom kliničkom centru Niš, nakon što se dva dana ranije porodila u Opštoj bolnici Leskovac, na žalost, jedna je u nizu žena koje su u srpskim porodilištima, nakon carskog reza, u poslednjih… »
"Ostali smo bez oka, sada ništa ne vredi": Oglasila se majka tragično preminule porodilje iz Vlasotinca: "Ja sam izgubila ono…

"Ostali smo bez oka, sada ništa ne vredi": Oglasila se majka tragično preminule porodilje iz Vlasotinca: "Ja sam izgubila ono…

Blic 02.03.2024
"Ja sam izgubila ono što sam imala. Ostali smo bez oka, i sad ništa ne vredi. Nikakve izjave nećemo da dajemo. Još nemamo ni sve informacije o tome šta se dogodilo. Ni obdukcija nije gotova. Piše se svašta, ali može da se priča tek kad saznamo… »

Vesti dana »