Povezane vesti

Oduvala je pesmom "Ramonda" u finalu pze i jedna je od glavnih favorita: Evo ko je Teya Dora kojom su svi hipnotisani (foto)

Oduvala je pesmom "Ramonda" u finalu pze i jedna je od glavnih favorita: Evo ko je Teya Dora kojom su svi hipnotisani (foto)

Kurir 02.03.2024
Pevačica Teodora Pavlovska, poznatija javnosti kao Teya Dora nastupila je večeras u finalu na "Pesmi za Evroviziju" gde se predstavila pesmom "Ramonda" i svojim nastupom sve hipnotisala. Teya Dora je prvi put bila u žiži interesovanja kada je snimila… »
Evo kako izgleda Teya dorina majka: Jasna je novinar i bavi se vlaškom magijom, a njena ćerka je jedan od glavnih favorita na…

Evo kako izgleda Teya dorina majka: Jasna je novinar i bavi se vlaškom magijom, a njena ćerka je jedan od glavnih favorita na…

Kurir 02.03.2024
Pevačica Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, jedan je od najvećih favorita na takmičenju "Pesma za Evroviziju" i mnogi su ubeđeni da će upravo ona predstavljati Srbiju u Malmeu ove godine. O privatnom životu ove pevačice malo se zna, a… »
"Žao mi je što je ja nisam otpevala" Svi se ježe kad čuju ovaj hit, a malo ko zna da Teya Dora stoji iza njega

"Žao mi je što je ja nisam otpevala" Svi se ježe kad čuju ovaj hit, a malo ko zna da Teya Dora stoji iza njega

Kurir 02.03.2024
Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, trenutno je glavni favorit na izboru Pesme za Evroviziju! Sa numerom "Ramonda", zauzela je prvo mesto na kladionicama. Mnogi su se iznenadili kada su saznali koje je godište devojka maestralnog glasa. Inače… »
Žao mi je što ja nisam otpevala tu pesmu! Svi se ježe zbog čuvenog hita, a malo ko zna da iza njega stoji Teya Dora!

Žao mi je što ja nisam otpevala tu pesmu! Svi se ježe zbog čuvenog hita, a malo ko zna da iza njega stoji Teya Dora!

Mondo 02.03.2024
Teya Dora je pisala velike hitove za naše izvođače, a priznala je za koju numeru joj je žao što ipak nije ostala njena. Teya Dora je pisala velike hitove za naše izvođače, a priznala je za koju numeru joj je žao što ipak nije ostala njena… »

Vesti dana »