Povezane vesti

Hoćemo Novo, bolje, više, a Šta dobijamo? Konstrakta pokidala nastupom, mreže bukte, a ovo je simbolika njenog izvođenja…

Hoćemo Novo, bolje, više, a Šta dobijamo? Konstrakta pokidala nastupom, mreže bukte, a ovo je simbolika njenog izvođenja…

Kurir 02.03.2024
Konstrakta je bila 15. takmičar u finali " Pesme za Evroviziju", a svoju pesmu "Novo bolje" otpevala je perfektno. Konstrakta je pred izlazak na scenu imala malih problema da se seti stihova svoje pesme, ali kada je izašla na scenu nije imala nikakvih… »
Paparaco! Konstrakta pred nastup zaboravila reči pesme: Pevačica se u bekstejdžu priprema za finale, a evo kako to izgleda…

Paparaco! Konstrakta pred nastup zaboravila reči pesme: Pevačica se u bekstejdžu priprema za finale, a evo kako to izgleda…

Kurir 02.03.2024
Pevačica Konstrakta oduševila je sve pesmom "Novo, bolje" kojom se takmiči na " Pesmi za Evroviziju". Ona u finalu nastupa pod rednim brojem 13, a kako u toku nastupa pevačica mesi hleb. Njen nastup je dosta interesantan i pun simbolike, pa ne čudi… »
"Ja sam njeno prisustvo stvarno osetila" Lena Kovačević pesmu posvetila pokojnoj majici, a evo šta kaže na šale zbog…

"Ja sam njeno prisustvo stvarno osetila" Lena Kovačević pesmu posvetila pokojnoj majici, a evo šta kaže na šale zbog…

Kurir 02.03.2024
Pevačica Lena Kovačević izaći će večeras na binu " Pesme za Evroviziju" i otpevaće pesmu "Zovi me Lena" pod rednim brojem 15. Ona je otkrila da uvek ima tremu jer neka smatra da neka pozitivna trema mora da postoji. - Ne razmišljam o pobedi… »
"Skinite joj turban molim vas, mnogo je lepa" Lena u finalu odgovorila tviterašima na komentare za kostim!

"Skinite joj turban molim vas, mnogo je lepa" Lena u finalu odgovorila tviterašima na komentare za kostim!

Mondo 02.03.2024
Lena Kovačević odgovorila na šale povodom turbana! Lena Kovačević odgovorila na šale povodom turbana! Večeras ćemo u finalu Pesme za Evroviziju saznati ko će predstavljati Srbiju na Eurosongu u Malmeu. Lena Kovačević nastupiće pod rednim… »
Nekada slatka plavušica a danas oštra crnka Isplivala Konstraktina fotka stara 20 godina, a na kojoj je ne biste nikada…

Nekada slatka plavušica a danas oštra crnka Isplivala Konstraktina fotka stara 20 godina, a na kojoj je ne biste nikada…

Kurir 02.03.2024
Ana Đurić Konstrakta će u finalu Pesme za Evroviziju nastupiti pod rednim brojem 13, sa numerom koja nosi naziv "Novo, bolje". Njen zaštitni znak je crna kosa sa oštro sečenim šiškama, koje posebno dolaze do izražaja zbog belog kostima koji… »
"Rođena sam istog dana kad i princeza dajana, spremna sam na sve" Iva Lorens uzbuđena pred finale PZE: Ona probija led…

"Rođena sam istog dana kad i princeza dajana, spremna sam na sve" Iva Lorens uzbuđena pred finale PZE: Ona probija led…

Kurir 02.03.2024
Iva Lorens otvara finale Pesme za Evroviziju 2024. Predstaviće se pesmom "Dom", a za Kurir je pred samo finale otkrila svoje impresije. Ona je otkrila da nema tremu, a na pitanje da li je velika odgovornost to što će večeras probiti led, rekla je: -… »

Vesti dana »