Povezane vesti

Prelomio sam kad sam video šta drži u kaseti od kola: Ovako je počela ljubav Jovane i Željka Joksimovića

Prelomio sam kad sam video šta drži u kaseti od kola: Ovako je počela ljubav Jovane i Željka Joksimovića

Story 02.03.2024
Beovizija 2007. godine jedna je od najgledanijih ikada. Marija Šerifović odnela je pobedu numerom "Molitva", sa kojom je i pobedila na izboru za pesmu Evrovizije koji je održan u Helsinkiju i ovo prestižno muzičko takmičenje dovela u Beograd… »
(Ne)uspeh Srbije! Po ovome će nas Evropa pamtiti: Loši plasmani, incidenti i ostali skandali! A ona je najviše zablistala

(Ne)uspeh Srbije! Po ovome će nas Evropa pamtiti: Loši plasmani, incidenti i ostali skandali! A ona je najviše zablistala

Kurir 02.03.2024
Evrovizija izaziva pažnju domaće javnosti i jedan je od muzičkih festivala koji prati bukvalno ceo svet, a ovih dana glavna tema u medijima je upravo trka za Malme gde će se okupiti predstavnici svih zemalja. Malo ko zna da je baš Srbija jedan od… »
Jovana i Željko Joksimović nisu bili prvi izbor za Evroviziju! Prestižno takmičenje u Srbiji trebalo da vodi drugi par

Jovana i Željko Joksimović nisu bili prvi izbor za Evroviziju! Prestižno takmičenje u Srbiji trebalo da vodi drugi par

Mondo 02.03.2024
Malo ko zna da je Evroviziju u Beogradu trebalo da vode Ana Ivanović i Novak Đoković. Malo ko zna da je Evroviziju u Beogradu trebalo da vode Ana Ivanović i Novak Đoković. Godine 2007. izbor za pesmu Evrovizije održan je u Helsinkiju, a… »

Vesti dana »