Povezane vesti

Srbiju digla na noge, poraz prihvatila dostojanstveno, a znate li koliko Breskvica ima godina?

Srbiju digla na noge, poraz prihvatila dostojanstveno, a znate li koliko Breskvica ima godina?

Story 03.03.2024
Bila ja favorit za pobedu na takmičenju "Pesme za Evroviziju 2024", ali prvo mesto odnela je Teya Dora. Anđela Ignjatović Breskvica , koja se sa pesmom "Gnezdo orlovo" plasirala u finale, privukla je mnogo pažnje, a sve zanima koliko Breskvica ima… »
Svi je zovu Breskvica, a evo kako je dobila nadimak: Anđela otkrila zašto je odabrala baš ovo umetničko ime, za sve je…

Svi je zovu Breskvica, a evo kako je dobila nadimak: Anđela otkrila zašto je odabrala baš ovo umetničko ime, za sve je…

Blic 03.03.2024
Sinoć je održano finale "Pesme za Evroviziju 2024", a jedna od favorita za pobedu bila je Anđela Ignjatović koja se takmičila sa pesmom "Gnezdo orlovo". Mlada pevačica je godinama aktivna na muzičkoj sceni gde je poznata pod pseudonimom "… »
Slobu radanovića Gepekovali zbog "beovizije 2024": Isplivala slika pevača iz automobila: "Fanovi mi ne daju da komentarišem…

Slobu radanovića Gepekovali zbog "beovizije 2024": Isplivala slika pevača iz automobila: "Fanovi mi ne daju da komentarišem…

Blic 02.03.2024
Sloba Radanović nastavio je da se obračunava sa korisnicima društvenih mreža koji su mu žestoko zamerili to što je pre nekoliko dana napisao da ne želi da Srbiju na Evroviziji predstavljaju muškarci u haljinama, te da će biti nepravda ukoliko… »
(Video) "nadam se pobedi": Breskvica nakon nastupa u finalu "Beovizije 2024" priznala da priželjkuje odlazak u Malme…

(Video) "nadam se pobedi": Breskvica nakon nastupa u finalu "Beovizije 2024" priznala da priželjkuje odlazak u Malme…

Blic 02.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica izvela je večeras, u finalu "Pesme za Evroviziju 2024" numeru "Gnezdo orlovo", koja je, kako je ona već više puta rekla, "pre svega patriotska". Breskvica je nakon nastupa na " Beoviziji 2024" otkrila kako se oseća i tom… »

Vesti dana »