Povezane vesti
Nemačko zdravstvo mora biti spremno i za vojne sukobe
N1 Info 03.03.2024
Nemački ministar Karl Lauterbah kaže da nemačko zdravstvo mora biti bolje pripremljeno za sve izazove pa i za vojne sukobe. Nemačka ima i vojne bolnice, a gradi se i najveća vojna bolnica SAD van teritorije te zemlje. „Bilo bi glupo reći da se ne… »
Ministar: Nemačko zdravstvo mora biti spremno i za vojne sukobe
Insajder 03.03.2024
Nemački ministar zdravlja Karl Lauterbah izjavio je da nemačko zdravstvo mora biti bolje pripremljeno za sve izazove, pa i za vojne sukobe. 'Bilo bi glupo reći da se ne pripremamo za vojni sukob i da onda opušteno mislimo da zbog toga do njega neće… »
Nemačko zdravstvo planira pripreme za rat sa Rusijom: Ministar najavio raspodelu dužnosti lekarima i bolnicama
Euronews 03.03.2024
Nemački ministar zdravlja Karl Lauterbah izjavio je da nemačko zdravstvo mora biti bolje pripremljeno za sve izazove, pa i za vojne sukobe. "Bilo bi glupo reći da se ne pripremamo za vojni sukob i da onda opušteno mislimo da zbog toga do njega neće… »
Vesti dana »
Crnogorski premijer o zabrani ulaska Komnenića u Srbiju, on se ne može meriti s Vučićevićem
Beta pre 4 satijoš 22 povezane
(Foto) Poginula najmanje 21 osoba u ruskom napadu na Kijev, pogođeno više od 20 stambenih zgrada
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 23 povezane
Partizan odigrao mnogo bolje i pobedio: Crno-beli probili led u Sloveniji
Mondo pre 27 minutajoš 54 povezane





