Povezane vesti

Kineski ambasador posetio kompanije Ziđin: "Veoma sam srećan što je proizvodnja stabilna i jaka"

Kineski ambasador posetio kompanije Ziđin: "Veoma sam srećan što je proizvodnja stabilna i jaka"

Euronews 03.03.2024
Ambasador Kine u Srbiji Li Ming istakao je danas tokom prve posete kompanijama Ziđin majning grupe u Srbiji, Srbija Ziđin koper i Srbija Ziđin majning da one značajno doprinose ekonomskom i društvenom razvoju Srbije uz primenu najviših standarda u… »
Ambasador Li Ming: Ziđin korporacija značajno doprinosi ekonomskom i društvenom razvoju u Srbiji

Ambasador Li Ming: Ziđin korporacija značajno doprinosi ekonomskom i društvenom razvoju u Srbiji

Telegraf 03.03.2024
"Veoma mi je drago da vidim da su srpski i kineski zaposleni zadovoljni i nasmejani, da grade dobre, prijateljske odnose" Ambasador Kine u Srbiji Li Ming istakao je danas tokom prve posete kompanijama Ziđin majning grupe u Srbiji, Srbija Ziđin koper i… »
Ambasador Kine posetio Ziđinove kompanije u Boru

Ambasador Kine posetio Ziđinove kompanije u Boru

Danas 03.03.2024
Ambasador Kine u Srbiji Li Ming posetio je danas kompanije, Ziđin Koper i Srbija Ziđin Majning, članice Ziđin Majning Grupe – Srbija. On je izrazio veliko zadovoljstvo i ponos zbog načina na koji obe kompanije posluju u Srbiji, doprinoseći… »
Ambasador Kine Li Ming posetio Ziđinove kompanije u Boru

Ambasador Kine Li Ming posetio Ziđinove kompanije u Boru

Radio sto plus 03.03.2024
On je izrazio veliko zadovoljstvo i ponos zbog načina na koji obe kompanije posluju u Srbiji, doprinoseći značajno ekonomskom i društvenom razvoju, uz primenu najviših standarda u modernom rudarstvu, u kome je Kina neprikosnoveni lider, navodi se u… »
Ambasador Kine Li Ming posetio Ziđinove kompanije u Boru

Ambasador Kine Li Ming posetio Ziđinove kompanije u Boru

Novi magazin 03.03.2024
Ambasador Kine u Srbiji Li Ming posetio je danas kompanije, Ziđin Koper i Srbija Ziđin Majning, članice Ziđin Majning Grupe - Srbija. On je izrazio veliko zadovoljstvo i ponos zbog načina na koji obe kompanije posluju u Srbiji, doprinoseći značajno… »

Vesti dana »