Povezane vesti
Dodik: Milatović negira Dejtonski sporazum i vređa Republiku Srpsku
N1 Info 03.03.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je da izjava predsednika Crne Gore Јakova Milatovića da će posetiti i da poznaje samo Bosnu i Hercegovinu (BiH), bez entiteta, predstavlja uvredu za RS i negiranje Dejtonskog mirovnog sporazuma. „Kako… »
Dodik: Milatović vređa Republiku Srpsku
Vesti online 03.03.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je da izjava predsednika Crne Gore Јakova Milatovića da će posetiti i da poznaje samo Bosnu i Hercegovinu (BiH), bez entiteta, predstavlja uvredu za RS i negiranje Dejtonskog mirovnog sporazuma. “Kako… »
Dodik: Milatović negira Dejtonski sporazum, vređa RS
Radio sto plus 03.03.2024
“Kako će proći kad bude došao u Sarajevo, videćemo. Možda ga i pustimo da se sastane samo sa Muslimanima, ali to onda nije BiH”, napisao je Dodik na društvenoj mreži Iks. On je naveo da je bio u poseti Skupštini Crne Gore i predsedniku Skupštine Andriji… »
Dodik: Milatović negira Dejtonski sporazum, vređa RS
Novi magazin 03.03.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je da izjava predsednika Crne Gore Јakova Milatovića da će posetiti i da poznaje samo Bosnu i Hercegovinu (BiH), bez entiteta, predstavlja uvredu za RS i negiranje Dejtonskog mirovnog sporazuma. "Kako… »
Vesti dana »
Zelenski i Rute na Majdanu – šta poručuju Rusiji; Makron potvrdio: Pariz priprema sastanak s Putinom
RTS pre 1 satjoš 35 povezanih
Novi sastanak predstavnika EK i prevoznika sledeće nedelje, dogovoreno formiranje radne grupe
RTS pre 1 satjoš 25 povezanih
Studenti u blokadi Pravnog fakulteta podržali protest zaposlenih u TOK
Danas pre 38 minutajoš 22 povezane
Svoj na svome: U Nišu podneto oko 6.000 prijava, poslednji rok 5. februar
Gradski portal 018 pre 5 satijoš 27 povezanih
Potražnja za peletom povećala cene: Snabdevači u Srbiji prodaju samo na džak
Glas Zaječara pre 4 satijoš 22 povezane




