Povezane vesti
United Media: Brnabić i Šapić krše Zakon i vređaju zaposlene i gledaoce N1
N1 Info 03.03.2024
Solidarisanje Ane Brnabić, predsednice Vlade Srbije u tehničkim mandatu sa Aleksandrom Šapićem, predsednikom Privremenog organa Grada Beograda, koji odbija da odgovara na pitanja N1, predstavlja kršenje Zakona o javnom informisanju i medijima, saopštila… »
Brnabić i Šapić krše Zakon i vređaju zaposlene i gledaoce N1
Nova 03.03.2024
Solidarisanje Ane Brnabić, predsednice Vlade Srbije u tehničkim mandatu sa Aleksandrom Šapićem, predsednikom Privremenog organa Grada Beograda, koji odbija da odgovara na pitanja N1, predstavlja kršenje Zakona o javnom informisanju i medijima. United… »
SINOS pozvao funkcionere da odgovaraju na sva novinarska pitanja
Danas 02.03.2024
Sindikat novinara i medijskih radnika Srbije (SINOS) pozvao je danas državne funkcionere, članove Srpske napredne stranke (SNS), da poštuju Ustav i Zakon o javnom informisanju i medijima, i da odgovaraju na sva novinarska pitanja. U saopštenju se navodi… »
Vesti dana »
Delegacije DS-a, SSP-a i građani, kao i bivši premijer Zoran Živković odali poštu na grobu Zorana Đinđića
N1 Info pre 13 minutajoš 47 povezanih
BLOG UŽIVO Iran napada tankere u Ormuskom moreuzu, cena nafte prešla 100 dolara, oštećena zgrada u Dubaiju nakon napada
Nova pre 13 minutajoš 30 povezanih






