Povezane vesti

Novosađanka prva primetila požar i pozvala vatrogasce Vlasnik kuće potresen sada sam ostao bez svega

Novosađanka prva primetila požar i pozvala vatrogasce Vlasnik kuće potresen sada sam ostao bez svega

Dnevnik 04.03.2024
Veliki požar u Novom Sadu, u Ulici Paje Markovića, koji je sinoć zahvatio kuću, ugašen je noćas, ali je kuća potpuno izgorela i šteta je totalna. Vlasniku kuće u Novom Sadu nedavno oluja odnela krov, a sada je sve nestalo u požaru. Prema… »
"Ostao sam bez svega": Vlasnik kome je večeras izgorela kuća u Novom Sadu za požar saznao preko novina: Oluja mu je nedavno…

"Ostao sam bez svega": Vlasnik kome je večeras izgorela kuća u Novom Sadu za požar saznao preko novina: Oluja mu je nedavno…

Blic 04.03.2024
Veliki požar izbio je večeras u kući u Novom Sadu iza Mašinske i Građevinske škole, požar je lokalizovan, ali je kuća potpuno izgorela. Aleksa, stariji gospodin koji je vlasnik kuće, na svu sreću u tom momentu nije bio u kući. - Bio sam u… »
Od kuće je ostao garež, ruševine i pepeo: Ugašen požar u Novom Sadu

Od kuće je ostao garež, ruševine i pepeo: Ugašen požar u Novom Sadu

Telegraf 04.03.2024
Ulica je i dalje zatvorena za saobraćaj. Veliki požar u Ulici Paje Markovića u Novom Sadu, ugašen je posle više od dva sata borbe sa vatrom, a vatrogasci rade na dogašivanju. Na terenu je bilo šest vatrogasnih vozila i jedno komando vozilo, kao i… »
Oluja odnela krov, a sada je vatra progutala sve Vlasnik kuće u Novom Sadu: Mislio sam da me neko zeza, a onda me zvala…

Oluja odnela krov, a sada je vatra progutala sve Vlasnik kuće u Novom Sadu: Mislio sam da me neko zeza, a onda me zvala…

Kurir 04.03.2024
Veliki požar u Novom Sadu je lokalizovan, ali je kuća potpuno izgorela. Vlasnik na svu sreću nije bio u kući. "Bio sam u Rivici na danima vina i potom sam otišao kod prijateljice kod koje živim poslednjih par meseci otkada mi je oluja srušila krov… »
"Ostao sam bez svega": Vlasniku kuće u Novom Sadu nedavno oluja odnela krov, a sada je sve nestalo u požaru

"Ostao sam bez svega": Vlasniku kuće u Novom Sadu nedavno oluja odnela krov, a sada je sve nestalo u požaru

Telegraf 04.03.2024
Vlasnik je za požar saznao preko novina, a nakon toga zvala ga je i policija. Veliki požar u Novom Sadu je lokalizovan, ali je kuća potpuno izgorela. Naš reporter popričao je sa Aleksom, starijim gospodinom koji je vlasnik kuće, a koji na svu sreću… »

Vesti dana »