Povezane vesti

"Moja deca nisu imala odeću, ali ja sam trošila pare na gluposti": Naša pevačica bila u kandžama poroka, porodica najviše…

"Moja deca nisu imala odeću, ali ja sam trošila pare na gluposti": Naša pevačica bila u kandžama poroka, porodica najviše…

Blic 04.03.2024
Nekadašnja pobednica muzičkog takmičenja „Nikad nije kasno“, Zorica Erić javno je govorila o bolesti zavisnosti i svojoj borbi. Pevačica iza sebe ima burnu prošlost, ali je uspela da okrene novi list u životu, o čemu je svojevremeno i… »
Dva puta se udavala, ima troje dece i bila zavisnica od droge i alkohola! Ispovest srpske pevačice - Pogledajte me sad!

Dva puta se udavala, ima troje dece i bila zavisnica od droge i alkohola! Ispovest srpske pevačice - Pogledajte me sad!

Mondo 04.03.2024
Pevačica Zorica Erić progovorila o borbi sa zavisnošću i otkrila da je "čista" već pet godina. Pevačica Zorica Erić progovorila o borbi sa zavisnošću i otkrila da je "čista" već pet godina Pevačica Zorica Erić, pre izvesnog vremena je… »
Intimna ispovest pevačice koja je bila u paklu narkomanije i alkohola! Otvoreno o porocima i o suprugu: Ostavio me je jer...

Intimna ispovest pevačice koja je bila u paklu narkomanije i alkohola! Otvoreno o porocima i o suprugu: Ostavio me je jer...

Kurir 04.03.2024
Pevačica Zorica Erić, pokazala je koliki je borac kada je svojom snagom i voljom uspela da pobedi narkomaniju i alkoholizam. Njenu borbu sa porocima podržala je cela porodica, koja joj je i bila najveća motivacija, a sada se prisetila trenutka kada je… »

Vesti dana »