Povezane vesti

Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom osim svom narodu (video)

Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom osim svom narodu (video)

Politika 04.03.2024
Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je, povodom pisanja medija u regionu o njegovom govoru održanom u nedelju u Hali Šumice, da su ga proglasili najgorim i da je region zgrožen jer je izjavio da neće da bude sluga nikom drugom osim svom… »
Vučić: Ekstremistički regionalni mediji me napali zbog govora u Hali Šumice

Vučić: Ekstremistički regionalni mediji me napali zbog govora u Hali Šumice

Novi magazin 04.03.2024
Predsednik Srbije Alekandar Vučić ocenio je, povodom pisanja pojedinih medija u regionu o njegovom govoru održanom juče u beogradskoj Hali Šumice, da su ga ti mediji napali zato što štiti interese Srbije i govori istinu. Vučić je danas, u video… »
Vučić: Ekstremistički regionalni mediji me napali zbog govora u Hali Šumice

Vučić: Ekstremistički regionalni mediji me napali zbog govora u Hali Šumice

Beta 04.03.2024
Predsednik Srbije Alekandar Vučić ocenio je, povodom pisanja pojedinih medija u regionu o njegovom govoru održanom juče u beogradskoj Hali Šumice, da su ga ti mediji napali zato što štiti interese Srbije i govori istinu. Vučić je danas, u video… »
„Zbog toga sam Hitler“: Vučić odgovorio medijima iz regiona

„Zbog toga sam Hitler“: Vučić odgovorio medijima iz regiona

Danas 04.03.2024
Predsednik Sbije Aleksandar Vučić na društvenim mrežama je objavio snimak na kojem se žali na pisanje medija u regionu i objašnjava zbog kojih reči su ga napali. On je u videu, koji je na Iksu objavila SNS, naveo da političari koriste reči na… »
Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom

Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom

Vesti online 04.03.2024
Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je, povodom pisanja medija u regionu o njegovom govoru održanom u nedelju u Hali Šumice, da su ga proglasili najgorim i da je region zgrožen jer je izjavio da neće da bude sluga nikom drugom osim svom… »
Vučić: Najgori sam jer neću da budem sluga nikom drugom osim svom narodu

Vučić: Najgori sam jer neću da budem sluga nikom drugom osim svom narodu

RTV 04.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom pisanja medija u regionu o njegovom govoru održanom u nedelju u Hali Šumice, da su ga proglasili najgorim i da je region zgrožen jer je izjavio da neće da bude sluga nikom drugom osim… »
"Ne morate da slušate mene": Vučić: Dovoljno je da pročitate one medije u regionu za koje znate da Srbiji nikada nikakvo…

"Ne morate da slušate mene": Vučić: Dovoljno je da pročitate one medije u regionu za koje znate da Srbiji nikada nikakvo…

Blic 04.03.2024
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se snimkom na svom Instagram profilu nakon reakcija koje je izazvao njegov sinoćnji govor u hali Šumice. - Ne morate da slušate mene, dovoljno je da pogledate i pročitate one medije iz regiona za koje znate da… »
Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge

Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge

RTS 04.03.2024
Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je, povodom pisanja medija u regionu o njegovom govoru održanom u nedelju u Hali Šumice, da su ga proglasili najgorim i da je region zgrožen jer je izjavio da neće da bude sluga nikom drugom osim svom… »
Građani Srbije, sami zaključite Vučić: Ne morate da slušate mene, dovoljno je da pogledate medije koji nam nikad dobro…

Građani Srbije, sami zaključite Vučić: Ne morate da slušate mene, dovoljno je da pogledate medije koji nam nikad dobro…

Kurir 04.03.2024
"Ne morate da slušate mene, dovoljno je da pogledate i pročitate one medije iz regiona za koje znate da Srbiji nikada nikakvo dobro nisu poželeli, napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom instagram nalogu buducnosrbije… »
Vučić o medijskoj hajci protiv njega „Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom”

Vučić o medijskoj hajci protiv njega „Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom”

Dnevnik 04.03.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je, povodom pisanja medija u regionu o njegovom govoru održanom u nedelju u Hali Šumice, da su ga proglasili najgorim i da je region zgrožen jer je izjavio da neće da bude sluga nikom drugom osim… »
Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom

Vučić: Najgori sam jer nećemo da budemo sluge nikom drugom

Telegraf 04.03.2024
Kako je rekao, političari koriste reči na javnim skupovima ne bili ubedili svoje, ali i predstavnike drugih političkih opcija da govore istinu, ali da neretko, mnogo više od nas, neki drugi govore o sadržaju vaših reči i o suštini onoga što ste… »

Vesti dana »