Povezane vesti

Sedmorica upala u šator blogerskog para - nju silovali, njega prebili! "Udarali me po glavi, ali je ona gore prošla"

Sedmorica upala u šator blogerskog para - nju silovali, njega prebili! "Udarali me po glavi, ali je ona gore prošla"

Mondo 04.03.2024
Napadači grupno silovali poznatu blogerku Fernandu u Indiji. Napadači grupno silovali poznatu blogerku Fernandu u Indiji. Španski blogerski par Fernanda i Vinsent napadnuti su na putovanju motorom kroz Indiju. Svoju priču objavili su na društvenim… »
Prva fotografija osumnjičenih za silovanje influenserke: Lica im sakrivena, traga se za još 3 člana bande

Prva fotografija osumnjičenih za silovanje influenserke: Lica im sakrivena, traga se za još 3 člana bande

Telegraf 04.03.2024
Indijske vlasti uhapsile su četvoricu od sedmorice muškaraca za koje se sumnja da su učestvovali u grupnom silovanju turistkinje. Objavljena je fotografije trojice od četvorice uhapšenih muškaraca, koji se sumnjiče za silovanje influenserke u… »
"Silovali su me jedan za drugim, trajalo je dva sata": Novi detalji napada na par blogera: Uhapšena četvorica od sedmorice…

"Silovali su me jedan za drugim, trajalo je dva sata": Novi detalji napada na par blogera: Uhapšena četvorica od sedmorice…

Blic 04.03.2024
Četvorica od sedmorice napadača u Indiji, koji su silovali blogerku i pretukli njenog supruga, uhapšena su, a policija je saopštila da su svi osumnjičeni identifikovani. Par blogera Fernanda i Vinsente je doživeo jeziv napad za vreme svog puta oko… »
Udarali ih, opljačkali, a nju silovali dva sata: Četvorica muškaraca uhapšena u Indiji nakon užasnog napada na influensere

Udarali ih, opljačkali, a nju silovali dva sata: Četvorica muškaraca uhapšena u Indiji nakon užasnog napada na influensere

Kurir 04.03.2024
Indijske vlasti uhapsile su četvoricu od sedmorice muškaraca za koje se veruje da su umešani u grupno silovanje influenserke, koja je sa suprugom bila na putovanju u Indiji. "Svi napadači su identifikovani i ostatak osumnjičenih biće uskoro… »
Četvorica uhapšena zbog silovanja influenserke u šatoru: "Silovali me jedan za drugim, horor trajao 2 sata"

Četvorica uhapšena zbog silovanja influenserke u šatoru: "Silovali me jedan za drugim, horor trajao 2 sata"

Telegraf 04.03.2024
Njih dvoje su u nedelju popodne objavili novi stori na svom nalogu, zahvalili javnosti na talasu podrške i izrazili nadu da će počinioci biti ubrzo uhvaćeni i privedeni pravdi. Indijske vlasti uhapsile su četvoricu od sedmorice muškaraca za koje se… »
"Tukli su nas i opljačkali, a onda su...": Jeziv video blogera koji su putovali kroz Indiju, a detalji napada lede krv u…

"Tukli su nas i opljačkali, a onda su...": Jeziv video blogera koji su putovali kroz Indiju, a detalji napada lede krv u…

Kurir 04.03.2024
Španski blogerski par Vinsente i Fernando, koji su bili na motociklističkom putovanju kroz Indiju, objavio je na društvenim mrežama da ih je grupa muškaraca napala, opljačkala i silovala Fernandu. Oni su 1. marta objavili snimak na kome se vide… »

Vesti dana »