Povezane vesti

"Imao sam moždani udar u Americi, ništa nisam osetio": Pevač otkrio detalje, odmah se vratio u Srbiju: "Uzeo sam kartu u…

"Imao sam moždani udar u Americi, ništa nisam osetio": Pevač otkrio detalje, odmah se vratio u Srbiju: "Uzeo sam kartu u…

Blic 04.03.2024
Pevač Šeki Turković imao je moždani udar dok je boravio u Americi, a sada je pričao o svim detaljima. Naime, pevač se u Ameriku preselio 2014. godine sa suprugom, a vratio se u decembru prošle godine. - Ja sam se preselio u Ameriku 2014. godine… »
"Imao sam moždani, ništa nisam osetio" Šeki Turković otkrio detalje agonije: Uzeo sam kartu u jednom pravcu...

"Imao sam moždani, ništa nisam osetio" Šeki Turković otkrio detalje agonije: Uzeo sam kartu u jednom pravcu...

Kurir 04.03.2024
Šeki Turković imao je moždani udar dok je boravio u Americi, a sada je pričao o svim detaljima. Naime, pevač se u Ameriku preselio 2014. godine sa suprugom, a vratio se u decembru prošle godine. - Ja sam se preselio u Ameriku 2014. godine, ranije… »
„Imao sam moždani udar, ali nisam ništa osetio“: Šeki Turković o bolesti zbog koje je napustio Ameriku

„Imao sam moždani udar, ali nisam ništa osetio“: Šeki Turković o bolesti zbog koje je napustio Ameriku

Nova 04.03.2024
Šeki Turković je za Nova.rs otkrio da je imao moždani udar dok je boravio u Americi. Poznati pevač Šeki Turković je 2014. godine spakovao svoje kofere i sa suprugom otišao u Ameriku iz koje se vrati prošle godine u decembru. Gostujući u emisiji… »

Vesti dana »