Povezane vesti

Sa estradnih stranica do Vučićevih prozivki: Zašto je Topalko preko noći postao pretnja SNS-u?

Sa estradnih stranica do Vučićevih prozivki: Zašto je Topalko preko noći postao pretnja SNS-u?

N1 Info 04.03.2024
Kako je od jednog narodnog pevača, Milan Topalović Topalko postao pretnja SNS-u? Pevač je zbog nekoliko izjava na društvenim mrežama stranice stranice žute štampe i zabavne emisije zamenio političkom rubrikom. Tako je subotu jutro započeo u… »
„Imam svoj stav i dostojanstvo, za razliku od…“: Topalko za Nova.rs o Vučićevom napadu na njega

„Imam svoj stav i dostojanstvo, za razliku od…“: Topalko za Nova.rs o Vučićevom napadu na njega

Nova 04.03.2024
U intervjuu za Nova.rs pevač Milan Topalović Topalko juče je objasnio zbog čega je javno kritikovao Aleksandra Vučića, a sada otkriva kako je reagovao na predsednikovu prozivku, koja je usledila ubrzo nakon toga. Topalko se predsedniku prvo obratio… »
Kako je Topalko postao neprijatelj države: "I dođe čovek koji je 24/7 na svim televizijama..."

Kako je Topalko postao neprijatelj države: "I dođe čovek koji je 24/7 na svim televizijama..."

Radio 021 04.03.2024
Pevač narodne muzike Milan Topalović Topalko je zbog nekoliko izjava na društvenim mrežama stranice žute štampe i zabavne emisije zamenio političkom rubrikom. Tako je subotu jutro započeo u Šarenici, a nedelju veče završio u nazivu opozicione… »
„Drugi krug predsedničkih izbora 2027.“: Društvene mreže gore nakon što je Topalko kritikovao Vućića, a predsednik mu…

„Drugi krug predsedničkih izbora 2027.“: Društvene mreže gore nakon što je Topalko kritikovao Vućića, a predsednik mu…

City magazine 04.03.2024
Narodni pevač Milan Topalović Topalko je na svom Instagramu iskritikovao previše pojavljivanja Aleksandra Vučića na televizijama, i ako ste mislili da će to proći neopaženo i da druga strana neće reagovati, onda ne živite u Srbiji. Da podsetimo… »
Gavrilović: Topalko radi posao REM-a

Gavrilović: Topalko radi posao REM-a

Danas 04.03.2024
Izvršni direktor BIRODI-ja Zoran Gavrilović saopštio je da Topalko radi posao REM-a, aludirajući na brojne reakcije koje je popularni pevač izazvao komentarišući učestala gostovanja Aleksandra Vučića na svim televizijama. Izrevoltiran time što… »

Vesti dana »