Povezane vesti

„Ponosan sam što sam uspeo da promenim evrovizijska pravila“: Željko Joksimović otkrio da li bi ponovo vodio takmičenje…

„Ponosan sam što sam uspeo da promenim evrovizijska pravila“: Željko Joksimović otkrio da li bi ponovo vodio takmičenje…

Nova 04.03.2024
Željko Joksimović ima evrovizijsko iskustvo dugo 20 godina, a na najvećem muzičkom takmičenju u Evropi dva puta je učestvovao kao izvođač i više puta kao kompozitor, dok se jednom prilikom oprobao i u ulozi voditelja. Željko Joksimović… »
(Video) Veliki intervju Željka joksimovića: Prvi put otvoreno o Jovani, deci, saradnji sa Cecom i Evroviziji: "Uspeo sam da…

(Video) Veliki intervju Željka joksimovića: Prvi put otvoreno o Jovani, deci, saradnji sa Cecom i Evroviziji: "Uspeo sam da…

Blic 04.03.2024
U susret novom albumu sa Željkom Joksimovićem smo razgovarali o svemu što priprema, porodici, supruzi Jovani Joksimović ali i tome što je na bini “Pesme za Evroviziju“, posle 20 godina, izveo pesmu “Lane moje“. - Uglavnom sam nesvestan… »
Veliki intervju Željka joksimovića! Prvi put o Jovani, deci, saradnji sa Cecom i Evrosongu! Zbog njega su promenili ova…

Veliki intervju Željka joksimovića! Prvi put o Jovani, deci, saradnji sa Cecom i Evrosongu! Zbog njega su promenili ova…

Kurir 04.03.2024
Evo koja pravila je promenio. U susret novom albumu sa Željkom Joksimovićem smo razgovarali o svemu što priprema, porodici, supruzi Jovani Joksimović, ali i tome što je na bini “Pesme za Evroviziju“, posle 20 godina, izveo pesmu “Lane moje“… »
"Vozila je besan auto, a onda sam u njemu pronašao ovo": Evo kako je počela ljubav Jovane i Željka Joksimovića: "tad sam…

"Vozila je besan auto, a onda sam u njemu pronašao ovo": Evo kako je počela ljubav Jovane i Željka Joksimovića: "tad sam…

Blic 03.03.2024
Beovizija 2007. godine jedna je od najgledanijih ikada. Marija Šerifović odnela je pobedu numerom Molitva sa kojom je i pobedila na izboru za pesmu Evrovizije koji je održan je u Helsinkiju i ovo prestižno muzičko takmičenje dovela u Beograd… »

Vesti dana »