Povezane vesti

"Cela strana lica mi je otekla, nisam dobro!" Teodora Džehverović proživela golgotu na putovanju, odmah se oglasila

"Cela strana lica mi je otekla, nisam dobro!" Teodora Džehverović proživela golgotu na putovanju, odmah se oglasila

Mondo 04.03.2024
Teodora Džehverović se oglasila sa Kipra i otkrila da ima zdravstveni problem. Teodora Džehverović se oglasila sa Kipra i otkrila da ima zdravstveni problem. Pevačica Teodora Džehverović otputovala je na Kipar kako bi snimila nekoliko novih… »
(Foto) "cela strana lica mi je otekla": Teodora Džehverović otputovala na Kipar, pa zakukala: "Ne osećam se dobro"

(Foto) "cela strana lica mi je otekla": Teodora Džehverović otputovala na Kipar, pa zakukala: "Ne osećam se dobro"

Blic 04.03.2024
Pevačica Teodora Džehverović trenutno boravi na Kipru gde snima spotove za pesme sa novog albuma, a sada je otkrila da je na ovom putovanju doživela neprijatnost. Teodora se svojim fanovima obratila putem Instagrama, gde im je otkrila da joj je cela… »
Teodora Džehverović doživela peh na kipru! Život mi konstantno daje neka iskušenja! Džehvi cela strana lica otečena!

Teodora Džehverović doživela peh na kipru! Život mi konstantno daje neka iskušenja! Džehvi cela strana lica otečena!

Kurir 04.03.2024
Pevačica Teodora Džehverović otputovala je na Kipar kako bi snimila spotove za pesme sa albuma koji će uskoro objaviti. Ipak, tamo ne ide onako kako je očekivala. Pevačica, koja je bila učesnica prve sezone rijalitija "Zadruga", tamo je doživela… »

Vesti dana »