Povezane vesti

Karleušin menadžer tvrdi da mu je Teya Dora ukrala ideju: Evo zašto je optužba bizarna FOTO

Karleušin menadžer tvrdi da mu je Teya Dora ukrala ideju: Evo zašto je optužba bizarna FOTO

Nova 04.03.2024
Pevačica Teya Dora trijumfovala je na Pesmi za Evrovizju i predstavljaće našu zemlju u Malmeu svojom numerom "Ramonda". U međuvremenu se oglasila i Jelena Karleuša i rekla kakvo je njeno mišljenje o ovoj pevačici. „Naj world music. Teya Dora… »
"Ukrala nam je ideju za nastup na pze!" Šok optužbe iz Karleušinog tima na račun Teya Dore: Isplivali i dokazi, mreže gore…

"Ukrala nam je ideju za nastup na pze!" Šok optužbe iz Karleušinog tima na račun Teya Dore: Isplivali i dokazi, mreže gore…

Kurir 04.03.2024
Teodora Pavlovska, alijas Teya Dora predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Evroviziji u Malmeu, a njena pesma "Ramonda" i scenski nastup izazvali su oprečna mišljenja u javnosti, kako među poznatim ličnostima, tako i među običnim slušaocima. Danima… »
"Lila Ramonda nas je iskopirala za nastup na pze!" Lom na mrežama zbog Jelene Karleuše, oglasio se pevačicin tim

"Lila Ramonda nas je iskopirala za nastup na pze!" Lom na mrežama zbog Jelene Karleuše, oglasio se pevačicin tim

Mondo 04.03.2024
Zoran Birtašević, menadžer, kreativni direktor i producent Jelene Karleuše istakao je već viđen - kod njih. Zoran Birtašević, menadžer, kreativni direktor i producent Jelene Karleuše istakao je već viđen - kod njih. Teodora Pavlovska… »
Zorja plače usred emisije jer nije pobedila na Beoviziji: Voditelj je teši, ona ne može da se sabere: "Mislila sam da je to…

Zorja plače usred emisije jer nije pobedila na Beoviziji: Voditelj je teši, ona ne može da se sabere: "Mislila sam da je to…

Blic 04.03.2024
Pevačica Zorja (27) na prošlonedeljnoj "Pesmi za Evroviziju 2024" osvojila je treće mesto u finalu, a zbirno imala je isti broj poena kao drugoplasirana Breskvica, dok je pobedu odnela Teya Dora. Zorja se sad rasplakala usred emisije u koju je došla… »
Sajsi MC o pretnjama posle PZE: Neko vešto raspiruje podele

Sajsi MC o pretnjama posle PZE: Neko vešto raspiruje podele

N1 Info 04.03.2024
Narativ po kome sam ja bila članica žirija jer je trebalo da glasam protiv Breskvice je apsolutno smešan, Breskvicu cenim, ali za ovu konkretnu pesmu moje glasanje je bilo ovakvo, rekla je Sajsi MC. „Tamo nisam došla da ocenjujem nečiju karijeru… »
„Nisam dužna da bilo kome objašnjavam“: Oglasila se Sajsi MC nakon pobune javnosti zbog nula poena Breskvici na PZE

„Nisam dužna da bilo kome objašnjavam“: Oglasila se Sajsi MC nakon pobune javnosti zbog nula poena Breskvici na PZE

Nova 04.03.2024
U subotu 2. marta održano je finale "Pesme za Evroviziju" u kojem je pobedila Teya Dora koja će predstavljati Srbiju u Melmeu pesmom "Ramonda". Dva najveća favorita za pobedu bile su Anđela Ignjatović Breskvica i Teya Dora. Po glasovima publike… »
Teya Dora prvi put u javnosti nakon pobede na PZE: Otkrila kako je nastala pesma „Ramonda“

Teya Dora prvi put u javnosti nakon pobede na PZE: Otkrila kako je nastala pesma „Ramonda“

Nova 04.03.2024
Pevačica prvi put pred kamerana nakon pobede na izboru za pesmu Evrovizije. Srbiju će na Evroviziji 2024, godine predstavljati mlada pevačica Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora. Ona će izvoditi pesmu „Ramonda“, a sada je otkrila kako se… »
„Inspirativna priča o ramondi, tekst pesme budi duboka osećanja“: Teya Dora jedva čeka Evroviziju

„Inspirativna priča o ramondi, tekst pesme budi duboka osećanja“: Teya Dora jedva čeka Evroviziju

N1 Info 04.03.2024
"Bila sam šoku kad sam pobedila. Osećam se prelepo i ovo je velika čast za mene da predstavljam Srbiju sa pesmom Ramonda", rekla je predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije Teya Dora. Pohvalila je i atmosferu među takmičarima, koji su se, kako kaže… »
(Video) "stenu smo doneli iz Kikinde": Teya Dora otkrila kako se oseća nakon pobede, a odgovorila i braji: "Nisam Britni…

(Video) "stenu smo doneli iz Kikinde": Teya Dora otkrila kako se oseća nakon pobede, a odgovorila i braji: "Nisam Britni…

Blic 04.03.2024
U velikom intervjuu za “Blic” predstavnica Srbije na Evroviziji sumira utiske i komentariše negodovanja koja danima traju po društvenim mrežama i kroz izjave raznih javnih ličnosti. Pobeda Teodore Pavlovske, poznatije kao Teya Dora, podelila je… »
Sajsi MC neće da objasni javnosti zašto je Breskvici dala nula bodova: Moja dužnost nije da bilo kome šta objašnjavam

Sajsi MC neće da objasni javnosti zašto je Breskvici dala nula bodova: Moja dužnost nije da bilo kome šta objašnjavam

Večernje novosti 04.03.2024
U subotu, 2. marta održano je finalno veče "Pesme za Evroviziju" - dva najveća favorita bile su mlade koleginice Anđela Ignjatović Breskvica i Teodora Pavlovska, Teya Dora. Foto: D. Ristić Članica žirija Sajsi MC dala je nula bodova Breskvici… »
„Žiri ju je namerno oštetio, to se i meni desilo“: Bio je glavni favorit PZE pre četiri godine, pa se uporedio sa…

„Žiri ju je namerno oštetio, to se i meni desilo“: Bio je glavni favorit PZE pre četiri godine, pa se uporedio sa…

Nova 04.03.2024
Ovogodišnje takmičenje "Pesma za Evroviziju", na kom je pobedu odnela Teya Dora, izazvalo je opštu buru na društvenim mrežama. Teya Dora dobila je najveći broj glasova od strane stručnog žirija, dok je Anđela Ignjatović Breskvica imala najveći… »
Teja Dora ide u Malme

Teja Dora ide u Malme

Vesti online 04.03.2024
Pop pevačica Teodora Pavlovska, poznatija kao Teja Dora, s pesmom “Ramonda” predstavljaće Srbiju na Pesmi Evrovizije u Malmeu, pošto je pobedila u finalu takmičenja Pesma za Evroviziju. Ona je dobila najveći broj bodova na osnovu glasova… »
"To je baš loša priča..." Oglasio se finalista Pesme za Evroviziju 2024 i Breskvici javno poslao ovu poruku, sad je sve…

"To je baš loša priča..." Oglasio se finalista Pesme za Evroviziju 2024 i Breskvici javno poslao ovu poruku, sad je sve…

Kurir 04.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović poznatija kao Breskvica u subotu je na " Pesmi za Evroviziju" odnela drugo mesto, dok je pobedila Teya Dora sa pesmom "Ramonda". Da pobedi Teya Dora odlučio je stručni žiri koji joj je dao više glasova nego Anđeli… »
Detaljni glasovi publike i žirija na Pesmi za Evroviziju

Detaljni glasovi publike i žirija na Pesmi za Evroviziju

N1 Info 04.03.2024
Festival Pesma za Evroviziju 2024 održan je od 27. februara do 2. marta 2024. godine, a pobednička pesma "Ramonda", koju je izvela Teya Dora, dobila je ukupno 22 poena od žirija i publike, piše RTS. Prema Pravilniku o glasanju na takmičenju Pesma za… »

Vesti dana »