Povezane vesti

Belgija: U slučaju sukoba, bacali bismo kamenje

Belgija: U slučaju sukoba, bacali bismo kamenje

Vesti online 04.03.2024
General-pukovnik belgijske vojske u penziji Mark Tis, upozorava da evropske zemlje ne mogu da se zaštite u slučaju hipotetičkog većeg sukoba, jer nemaju dovoljno kvalitetne municije. – Posle nekoliko sati sukoba bacali bismo kamenje. Mi smo već u… »
"Posle nekoliko sati bacali bismo kamenje, već smo u go***ma": General upozorava, evropske zemlje nisu spremne za rat!

"Posle nekoliko sati bacali bismo kamenje, već smo u go***ma": General upozorava, evropske zemlje nisu spremne za rat!

Mondo 04.03.2024
Evropske zemlje nemaju dovoljno kvalitetne municije. Evropske zemlje nemaju dovoljno kvalitetne municije. General-pukovnik belgijske vojske u penziji Mark Tis upozorava da evropske zemlje ne mogu da se zaštite u slučaju hipotetičkog većeg sukoba, jer… »
"Mi smo već: U go***ma" General o spremnosti Evrope na rat: Posle nekoliko sati sukoba bacali bismo kamenje

"Mi smo već: U go***ma" General o spremnosti Evrope na rat: Posle nekoliko sati sukoba bacali bismo kamenje

Blic 04.03.2024
General-pukovnik belgijske vojske u penziji Mark Tis upozorava da evropske zemlje ne mogu da se zaštite u slučaju hipotetičkog većeg sukoba, jer nemaju dovoljno kvalitetne municije. - Posle nekoliko sati sukoba bacali bismo kamenje. Mi smo već u… »

Vesti dana »