Povezane vesti

Novinarka koju je izbacilo obezbeđenje: Ispostavilo se da je sve moja krivica i da sam ja napala portira

Novinarka koju je izbacilo obezbeđenje: Ispostavilo se da je sve moja krivica i da sam ja napala portira

N1 Info 05.03.2024
Novinarka lokalnog portala IN medija Verica Mariničić fizički je napadnuta u prostorijama Opštine Inđija gde je izveštavala sa protesta meštana Čortanovaca zbog ukidanja železničke stanice. Verica Mariničić govorila je za N1 televiziju o… »
Omalovažavanje, bojkot i disciplinovanje novinara: Uvrede i ponižavanja mogu završiti tragično kao u slučaju Ćuruvija

Omalovažavanje, bojkot i disciplinovanje novinara: Uvrede i ponižavanja mogu završiti tragično kao u slučaju Ćuruvija

Nova 05.03.2024
Obezbeđenje Opštine Inđija izbacilo je novinarku lokalnog onlajn portala IN medija Vericu Mariničić iz zgrade u kojoj se održavao sastanak povodom protesta meštana sa predsednikom opštine zbog ukidanja železničke stanice u Čortanovcima. Na… »
NDNV: Napadi na lokalne novinare su direktan atak na javni interes građana

NDNV: Napadi na lokalne novinare su direktan atak na javni interes građana

Insajder 05.03.2024
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) je osudilo napad na novinarku portala IN medija u Inđiji Vericu Marinčić i o tome obavestilo Stalnu radnu grupu za bezbednost novinara. Novinarka Verica Marinčić fizički je napadnuta u prostorijama… »
NUNS: Vlasti moraju svim novinarima obezbediti izveštavanje

NUNS: Vlasti moraju svim novinarima obezbediti izveštavanje

Glas Zaječara 05.03.2024
Nezavisno udruženje novinara Srbije danas je osudilo ponašanje lokalnih vlasti u Inđiji i Loznici koje su zabranile da dvoje novinara prisustvuje javnim skupovima, kao i to što visoki funkcioneri Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić i Ana… »
NDNV: Napadi na lokalne novinare predstavljaju direktan atak na javni interes građana

NDNV: Napadi na lokalne novinare predstavljaju direktan atak na javni interes građana

Danas 05.03.2024
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) osudilo je jučerašnji napad na novinarku portala IN medija u Inđiji Vericu Marinčić i o tome obavestilo Stalnu radnu grupu za bezbednost novinara, saopšteno je danas. Novinarka Verica Marinčić fizički… »
NDNV: Napadi na lokalne novinare predstavljaju direktan atak na javni interes građana

NDNV: Napadi na lokalne novinare predstavljaju direktan atak na javni interes građana

Novi magazin 05.03.2024
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) osudilo je jučerašnji napad na novinarku portala IN medija u Inđiji Vericu Marinčić i o tome obavestilo Stalnu radnu grupu za bezbednost novinara, saopšteno je danas. Novinarka Verica Marinčić fizički… »
(VIDEO) Obezbeđenje nasilno izbacilo novinarku iz zgrade Opštine Inđija

(VIDEO) Obezbeđenje nasilno izbacilo novinarku iz zgrade Opštine Inđija

Danas 05.03.2024
Obezbeđenje Opštine Inđija izbacilo je novinarku lokalnog onlajn portala IN medija Vericu Mariničić iz zgrade u kojoj se održavao sastanak povodom protesta meštana zbog ukidanja železničke stanice u Čortanovcima. Na snimku se može videti kako… »
Sindikat novinara traži kaznu za pripadnika obezbedjenja Opštine Inđija koji je izbacio novinarku

Sindikat novinara traži kaznu za pripadnika obezbedjenja Opštine Inđija koji je izbacio novinarku

Danas 05.03.2024
Sindikat novinara i medijskih radnika Srbije (SINOS) je večeras pozvao nadležne da kazne pripadnika obezbedjenja Opštine Inđija koji je danas novinarku lokalnog portala IN Vericu Marinčić izbacio iz zgrade. Sindikat je u saopštenju ukazao da je za… »
Napadnuta novinarka iz Inđije Verica Marinčić za Danas: „Šta je sledeće da me izbace kroz prozor?“

Napadnuta novinarka iz Inđije Verica Marinčić za Danas: „Šta je sledeće da me izbace kroz prozor?“

Danas 04.03.2024
Novinarka IN Medija Verica Marinčić fizički je napadnuta danas u prostorijama opštine Inđija, gde je izveštavala sa protesta meštana Čortanovaca zbog ukidanja železničke stanice. Nakon što su pojedini građani želeli da prisustvuju sastanku… »
UNS traži kažnjavanje napadača na novinarku Vericu Marinčić u Inđiji

UNS traži kažnjavanje napadača na novinarku Vericu Marinčić u Inđiji

Danas 04.03.2024
Udruženje novinara Srbije (UNS) osudilo je fizički napad pripadnika obezbeđenja Opštine Inđija na novinarku portala IN medija i zatražilo da vinovnik ovog napada bude kažnjen. Marinčić je izveštavala sa protesta meštana Čortanovaca zbog… »

Vesti dana »