Povezane vesti

"Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata": Sajsi MC progovorila o pretnjama koje dobija nakon "Beovizije 2024"

"Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata": Sajsi MC progovorila o pretnjama koje dobija nakon "Beovizije 2024"

Blic 05.03.2024
Tokom finalne večeri "Pesme za Evroviziju 2024" favoriti su bile Anđela Ignjatović Breskvica i Teya Dora, a pobedu je odnela Teya Dora i pesma "Ramonda". Da pobedi Teya presudila je Sajsi MC koja je njoj dala 12, a Breksvici 0 poena. Ona je tim… »
"Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata": Sajsi MC progovorila o pretnjama koje dobija pošto je Breskvici dala nula…

"Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata": Sajsi MC progovorila o pretnjama koje dobija pošto je Breskvici dala nula…

Kurir 05.03.2024
Tokom finalne večeri "Pesme za Evroviziju 2024" favoriti su bile Anđela Ignjatović Breskvica i Teya Dora, a pobedu je odnela Teya Dora i pesma "Ramonda". Da pobedi Teya presudila je Sajsi MC koja je njoj dala 12, a Breksvici 0 poena. Ona je tim… »
„Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata“: Sajsi MC o pretnjama koje dobija nakon glasanja u finalu PZE

„Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata“: Sajsi MC o pretnjama koje dobija nakon glasanja u finalu PZE

Nova 05.03.2024
"Narativ po kome sam ja bila članica žirija jer je trebalo da glasam protiv Breskvice je apsolutno smešan, Breskvicu cenim, ali za ovu konkretnu pesmu moje glasanje je bilo ovakvo", rekla je Sajsi MC. „Tamo nisam došla da ocenjujem nečiju karijeru… »
"Breskvica je FAVORIT publike i oštećena je kao što sam ja BIO!" Andrija Jo za Kurir: Nije joj sada lako, znam kako joj je

"Breskvica je FAVORIT publike i oštećena je kao što sam ja BIO!" Andrija Jo za Kurir: Nije joj sada lako, znam kako joj je

Kurir 05.03.2024
Ovogodišnje takmičenje "Pesma za Evroviziju", na kom je pobedu odnela mlada muzička zvezda Teya Dora, izazvalo je opštu buru na društvenim mrežama. Naime, Teya Dora je dobila najveći broj glasova od strane stručnog žirija, dok je Anđela… »
"Prava svekrva" Svi bruje o objavi Vojaževe majke nakon pze! Otkrila koga je bodrila, prkosi Breskvici

"Prava svekrva" Svi bruje o objavi Vojaževe majke nakon pze! Otkrila koga je bodrila, prkosi Breskvici

Mondo 05.03.2024
Objava majke Mihajla Veruovića Vojaža napravila je pometnju na mrežama. Objava majke Mihajla Veruovića Vojaža napravila je pometnju na mrežama. Pevačica Teya Dora predstavljaće Srbiju na Pesmi Evrovizije 2024, dok je drugo mesto na izvoru Pesme za… »

Vesti dana »