Povezane vesti

"Kako je reditelj došao na ideju da angažuje Lečića?" Oglasila se producentkinja o slučaju Anđele Jovanović: "Zna se u…

"Kako je reditelj došao na ideju da angažuje Lečića?" Oglasila se producentkinja o slučaju Anđele Jovanović: "Zna se u…

Blic 05.03.2024
Glumica Anđela Jovanović odbila je da snimi scenu sa kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Mileva", nakon čega ju je glumac tužio, o čemu je "Blic" ekskluzivno pisao. Naime, kako je "Blic" pisao, Lečić potražuje od mlađe koleginice… »
"Ja sam se spasila, ali ne znamo koliko drugih nije": Glumica Merima Isaković optužila Lečića za pokušaj silovanja, pa…

"Ja sam se spasila, ali ne znamo koliko drugih nije": Glumica Merima Isaković optužila Lečića za pokušaj silovanja, pa…

Blic 05.03.2024
Glumica Anđela Jovanović odbila je da igra u istoj sceni sa kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Mileva", nakon čega ju je glumac tužio. Nekadašnja glumica Merima Isaković, koja je optužila Branislava Lečića za seksualno uznemiravanje… »
Severina podržala Anđelu Jovanović nakon što ju je Branislav Lečić tužio jer je odbila da snimi scenu s njim: "Bravo!"

Severina podržala Anđelu Jovanović nakon što ju je Branislav Lečić tužio jer je odbila da snimi scenu s njim: "Bravo!"

Blic 05.03.2024
Glumica Anđela Jovanović odbila je da igra u istoj sceni sa kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Milena", nakon čega ju je glumac tužio. Kolege pružaju podršku Anđeli Jovanović, a sada se oglasila i pevačica Severina Vučković. Severina… »
Oštar sud merime Isaković Njene reči bacaju novo svetlo na skandal sa Lečićem i Anđelom: "Ja sam se spasila, a koliko…

Oštar sud merime Isaković Njene reči bacaju novo svetlo na skandal sa Lečićem i Anđelom: "Ja sam se spasila, a koliko…

Kurir 05.03.2024
Glumica Anđela Jovanović odbila je da igra u istoj sceni sa kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Milena", nakon čega ju je glumac tužio. Nekadašnja glumica Merima Isaković, koja je optužila Branislava Lečića za seksualno uznemiravanje… »
"Hvala što je rekla - ne" Severina podržala ćerku Gagija Jovanovića pošto ju je Lečić tužio jer je odbila da glumi s…

"Hvala što je rekla - ne" Severina podržala ćerku Gagija Jovanovića pošto ju je Lečić tužio jer je odbila da glumi s…

Kurir 05.03.2024
Pevačica Severina oglasila se i javno osnažila glumicu Anđelu Jovanović nakon što ju je glumac Branislav Lečić tužio. Anđelu je tužio kolega samo zato što je odbila da sa njim snimi scenu za seriju "Radio Mileva" i od nje sada potražuje… »
Oglasio se muž Anđele Jovanović nakon što ju je Lečić tužio: Poznati sportista napisao samo dve reči, a njegova poruka…

Oglasio se muž Anđele Jovanović nakon što ju je Lečić tužio: Poznati sportista napisao samo dve reči, a njegova poruka…

Kurir 05.03.2024
Mihail Dudaš, suprug glumice Anđele Jovanović, javno je podržao svoju suprugu nakon što ju je Branislav Lečić tužio jer je odbila da igra s njim u istom kadru u seriji "Radio Mileva". Dudaš je kratko na Instagramu napisao "integritet = sloboda"… »
Pogledajte scenu koju je anđela odbila da glumi sa Lečićem! Tužio je, a on ga je zamenio u hit seriji (video)

Pogledajte scenu koju je anđela odbila da glumi sa Lečićem! Tužio je, a on ga je zamenio u hit seriji (video)

Mondo 05.03.2024
Anđela Jovanović odbila je da glumi u seriji "Radio Mileva" s Branislavom Lečićem, nakon čega ju je glumac tužio. Anđela Jovanović odbila je da glumi u seriji "Radio Mileva" s Branislavom Lečićem, nakon čega ju je glumac tužio. Glumac… »
"Hvala što si rekla ne" Milan Marić i Sloboda Mićalović uz Anđelu Jovanović nakon Lečićeve tužbe, evo šta su…

"Hvala što si rekla ne" Milan Marić i Sloboda Mićalović uz Anđelu Jovanović nakon Lečićeve tužbe, evo šta su…

Kurir 05.03.2024
Podrška za glumicu Anđelu Jovanović, koja je odbila da odigra scenu s Branislavom Lečićem u seriji "Radio Mileva", stiže od strane mnogih kolega, a ovim povodom oglasili su se i Milan Marić i Sloboda Mićalović. Glumac Milan Marić takođe je… »
"Hvala što je rekla ne" Lečić tužio ćerku Gagija Jovanovića, Sloboda Mićalović i Milan Marić joj se javno obratili!

"Hvala što je rekla ne" Lečić tužio ćerku Gagija Jovanovića, Sloboda Mićalović i Milan Marić joj se javno obratili!

Mondo 05.03.2024
Kolege su pružile podršku Anđeli Jovanovuć nakon što ju je Branislav Lečić tužio. Kolege su pružile podršku Anđeli Jovanovuć nakon što ju je Branislav Lečić tužio. Ćerka Gagija Jovanovića, Anđela igra jednu od glavnih uloga u seriji… »

Vesti dana »