Povezane vesti

"Istrčao sam iz autobusa, jurili su za mnom, gađali me ciglama i udarili palicom": Mladić o drami u "108"

"Istrčao sam iz autobusa, jurili su za mnom, gađali me ciglama i udarili palicom": Mladić o drami u "108"

Telegraf 05.03.2024
Mladić je zadobio lake telesne povrede. Pančevac M.C. (21), koji je u nedelju napadnut u autobusu "108", tokom istrage je izjavio da su mu dok je bio u "prevozu prišla dvojica mladića i tražila novac iz torbe, a da se spasao kada je istrčao na… »
Drama na liniji 108 Razbojnici ušli u prevoz i tražili od muškarca torbu sa novcem! Onda ga jurili i tukli palicom

Drama na liniji 108 Razbojnici ušli u prevoz i tražili od muškarca torbu sa novcem! Onda ga jurili i tukli palicom

Mondo 05.03.2024
Razbojnici su ušli u autobus "108" i tražili od muškarca da im da torbu sa novcem. Razbojnici su ušli u autobus "108" i tražili od muškarca da im da torbu sa novcem. Policija u Beogradu u nedelju, je uhapsila L.S.(18) i D.S. (20) zbog pokušaja… »
Drama u autobusu "108": Razbojnici pokušali da otmu torbu sa novcem, pa jurili i premlatili nesrećnog muškarca

Drama u autobusu "108": Razbojnici pokušali da otmu torbu sa novcem, pa jurili i premlatili nesrećnog muškarca

Blic 05.03.2024
Policija u Beogradu u nedelju, je uhapsila L.S.(18) i D.S. (20) zbog pokušaja razbojništva i nanošenja lakih telesnih povreda. Osumnjičeni razbojnici su, prema prvim saznanjima ušli u autobus "108" i tražili od muškarca da im da torbu sa novcem… »
Drama u autobusu "108": Razbojnici pokušali da otmu torbu sa novcem, pa jurili i premlatili nesrećnog muškarca

Drama u autobusu "108": Razbojnici pokušali da otmu torbu sa novcem, pa jurili i premlatili nesrećnog muškarca

Blic 05.03.2024
Policija u Beogradu u nedelju, je uhapsila L.S.(18) i D.S. (20) zbog pokušaja razbojništva i nanošenja lakih telesnih povreda. Osumnjičeni razbojnici su, prema prvim saznanjima ušli u autobus "108" i tražili od muškarca da im da torbu sa novcem… »
Prava drama u beogradskom autobusu! Pokušali da otmu torbu muškarcu, pa ga jurili i tukli palicom

Prava drama u beogradskom autobusu! Pokušali da otmu torbu muškarcu, pa ga jurili i tukli palicom

Kurir 05.03.2024
Beogradska policija, u nedelju, je uhapsila L.S. (18) i D.S. (20) zbog pokušaja razbojništva i nanošenja lakih telesnih povreda. Oni su ušli u autobusu "108" i tražili od muškarca da im da torbu sa novcem. Nesrećni čovek, uspeo je da se izbori sa… »
Drama u autobusu "108": Pokušali da opljačkaju muškarca, pa ga jurili i tukli palicom

Drama u autobusu "108": Pokušali da opljačkaju muškarca, pa ga jurili i tukli palicom

Telegraf 05.03.2024
Policija je ekspresno reagovala i uhapisla dvojicu mladića zbog pokušaja razbojništva. Beogradska policija, u nedelju, je uhapsila L.S.(18) i D.S. (20) zbog pokušaja razbojništva i nanošenja lakih telesnih povreda. Prema saznanjima "Telegraf.rs"… »

Vesti dana »