Povezane vesti
Sve više građana Srbije se informiše o HPV-u: Jedan podatak i dalje zabrinjava
Telegraf 05.03.2024
Rak grlića materice je četvrti najčešći oblik raka kod žena u svetu. Najnoviji podaci istraživanja o informisanosti stanovništva o HPV imunizaciji, koje je Udruženje za borbu protiv raka grlića materice i jajnika "Progovori" realizovalo tokom februara uz… »
Dr Mitrović: Informisanost o HPV bolja, aktivno raditi na promociji vakcine
Politika 05.03.2024
Najnoviji podaci istraživanja o informisanosti stanovništva o HPV imunizaciji, koje je Udruženje za borbu protiv raka grlića materice i jajnika „Progovori” realizovalo tokom februara uz pomoć Udruženja žena „Naša Aska” pokazuju da je informisanost o… »
Mitrović: Informisanost o HPV bolja, aktivno raditi na promociji vakcine
Euronews 05.03.2024
Najnoviji podaci istraživanja o informisanosti stanovništva o HPV imunizaciji, koje je Udruženje za borbu protiv raka grlića materice i jajnika “Progovori” realizovalo tokom februara uz pomoć Udruženja žena “Naša Aska” pokazuju da je informisanost o… »
Vesti dana »

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i kakav je stav zemalja Balkana
BBC News pre 26 minutajoš 22 povezane

Bajatović: Očekujem još jedno odlaganje sankcija NIS-u! Važan razgovor Vučića i Rubija
Blic pre 1 satjoš 14 povezanih