Povezane vesti

Nastavnik miloš dobio spisak dece koju ne sme da dotakne dok preskaču kozlić! Ljudi ogorčeni zbog ponašanja roditelja!

Nastavnik miloš dobio spisak dece koju ne sme da dotakne dok preskaču kozlić! Ljudi ogorčeni zbog ponašanja roditelja!

Pravda 05.03.2024
Nastavnika fizičkog vaspitanja u jednoj beogradskoj školi šokiralo ponašanje roditelja. Miloš Ademović, diplomirani nutricionista i sportski trener nedavno je gostujući na TV Happy govorio o stanju u prosveti i podelio je svoje iskustvo dok je… »
Nastavnik miloš dobio spisak dece koju ne sme da dotakne dok preskaču kozlić! Ljudi ogorčeni zbog ponašanja roditelja!

Nastavnik miloš dobio spisak dece koju ne sme da dotakne dok preskaču kozlić! Ljudi ogorčeni zbog ponašanja roditelja!

Mondo 05.03.2024
Nastavnika fizičkog vaspitanja u jednoj beogradskoj školi šokiralo ponašanje roditelja. Nastavnika fizičkog vaspitanja u jednoj beogradskoj školi šokiralo ponašanje roditelja. Miloš Ademović, diplomirani nutricionista i sportski trener nedavno… »
"Dobio sam spisak čiju decu ne smem da dotaknem dok preskaču kozlić": Miloš je radio kao nastavnik, a ovo ponašanje…

"Dobio sam spisak čiju decu ne smem da dotaknem dok preskaču kozlić": Miloš je radio kao nastavnik, a ovo ponašanje…

Blic 05.03.2024
"Dobio sam spisak od direktorke čijoj deci smem da asistiram dok preskaču kozlić, a čijoj ne, dok sam radio na zameni u jednoj školi", kaže Miloš Ademović, diplomirani nutricionista i sportski trener. Govoreći o stanju u prosveti, Ademović je… »
"Dobio sam spisak čiju decu ne smem da dotaknem dok preskaču kozlić": Miloš je radio kao nastavnik, a ovo ponašanje…

"Dobio sam spisak čiju decu ne smem da dotaknem dok preskaču kozlić": Miloš je radio kao nastavnik, a ovo ponašanje…

Blic 05.03.2024
"Dobio sam spisak od direktorke čijoj deci smem da asistiram dok preskaču kozlić, a čijoj ne, dok sam radio na zameni u jednoj školi", kaže Miloš Ademović, diplomirani nutricionista i sportski trener. Govoreći o stanju u prosveti, Ademović je… »

Vesti dana »