Povezane vesti

Medo moj, reći ću ti samo ovo: Slavlje u domu Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića (FOTO)

Medo moj, reći ću ti samo ovo: Slavlje u domu Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića (FOTO)

Story 05.03.2024
Slavlje u domu Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića danas će trajati celog dana. Naime, suprug modne dizajnerke proslavlja ulazak u petu deceniju, a tim povodom obratila mu se i supruga. "Medo moj, srećan ti divan dan. Budi poseban, luckast, svoj… »
“Medo moj…” Verica Rakočević na romantičan način čestitala Veljku rođendan!

“Medo moj…” Verica Rakočević na romantičan način čestitala Veljku rođendan!

Vesti online 05.03.2024
Veljko Kuzmančević danas slavi 42. rođendan, a njegova supruga Verica Rakočević mu je čestitala putem Instagrama. Modna kreatorka je tako otkrila da supruga naziva “medo”. – Medo moj, srećan ti divan dan. Budi poseban, svoj, luckast, voljen i… »
"Medo moj...Volim te" Verica Rakočević podelila lepe vesti iz njenog i Veljkovog doma: "Budi poseban, svoj, luckast, voljen i…

"Medo moj...Volim te" Verica Rakočević podelila lepe vesti iz njenog i Veljkovog doma: "Budi poseban, svoj, luckast, voljen i…

Blic 05.03.2024
Verica Rakočević svom suprugu čestitala je rođendan emotivnom porukom. Naime, Verica i Veljko Kuzmančević stupili su 2013. godine u brak, a javnost je dosta puta umela da osuđuje to što je ugledna modna kreatorka 35 godina starija od svog… »
"Medo moj, budi svoj i luckast..." Verica Rakočević uputila najlepše reči Veljku, radost u domu bračnog para!

"Medo moj, budi svoj i luckast..." Verica Rakočević uputila najlepše reči Veljku, radost u domu bračnog para!

Kurir 05.03.2024
Verica Rakočević svom suprugu čestitala je rođendan emotivnom porukom. Naime, Verica i Veljko Kuzmančević stupili su 2013. godine u brak, a javnost je dosta puta umela da osuđuje to što je ugledna modna kreatorka 35 godina starija od svog… »
Ovo je majka Veljka Kuzmančevića: Mlađa je od Verice Rakočević dve godine, evo kako je reagovala na njihovu vezu: "Tada…

Ovo je majka Veljka Kuzmančevića: Mlađa je od Verice Rakočević dve godine, evo kako je reagovala na njihovu vezu: "Tada…

Blic 04.03.2024
Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević stupili su 2013. godine u brak, a javnost je dosta puta umela da osuđuje to što je ugledna modna kreatorka 35 godina starija od svog izabranika, ali uprkos svemu njihova ljubav odoleva svim iskušenjima. Naime… »

Vesti dana »