Povezane vesti

Vreme je da zaboravimo na stanove! Miroslav Mišković otkrio u šta je najbolje investirati

Vreme je da zaboravimo na stanove! Miroslav Mišković otkrio u šta je najbolje investirati

Mondo 05.03.2024
Miroslav Mišković je na Biznis forumu na Kopaoniku govorio o ulaganju u nekretnine i o beogradskoj berzi. Miroslav Mišković je na Biznis forumu na Kopaoniku govorio o ulaganju u nekretnine i o beogradskoj berzi. Poznati i kontroverzni biznismen… »
Miroslav Mišković otkrio šta je bolje za ulaganje od nekretnina: Vlasnik Delte prekinuo medijsku ilegalu na srpskom Davosu

Miroslav Mišković otkrio šta je bolje za ulaganje od nekretnina: Vlasnik Delte prekinuo medijsku ilegalu na srpskom Davosu

Nova 05.03.2024
Kontroverzni biznismen Miroslav Mišković, vlasnik kompanije "Delta holding", vratio se iz medijske tišine nastupom na Biznis forumu na Kopaoniku. Poznat je kao neko ko je pokretao, razvijao, a zatim prodavao svoje različite uspešne biznise, pa je… »
Miroslav Mišković: U Srbiji neophodna edukacija, od seljaka do profesora, a ja sam pravi predsednik

Miroslav Mišković: U Srbiji neophodna edukacija, od seljaka do profesora, a ja sam pravi predsednik

Blic 05.03.2024
Osnivač i predsednik Delta Holdinga Miroslav Mišković govorio je kao specijalni gost na hard-tok intervjuu na Kopaonik biznis forumu i istakao da je veoma zadovoljan prošlom godinom i ocenio da je za veći uspeh Srbije neophodno veće ulaganje u… »
Mišković: Srbiji potrebno znanje, regionu zajednička berza

Mišković: Srbiji potrebno znanje, regionu zajednička berza

Nova ekonomija 05.03.2024
Vlasnik kompanije „Delta holding“ Miroslav Mišković ocenio je da Srbija mora da ulaže mnogo više u obrazovanje građana, da u njoj nema dovoljno menadžera koji bi vodili privredu, ali i da se države bivše Jugoslavije moraju udružiti sa… »
Mišković: Srbija nema dovoljno menadžera da vode privredu

Mišković: Srbija nema dovoljno menadžera da vode privredu

Bloomberg Adria 05.03.2024
Miroslav Mišković, predsednik Delta holdinga, u ponedeljak kasno uveče je bio specijalni gost Kopaonik biznis foruma. Intervju sa njim vodio je novinar Miša Brkić, a razgovor je sam po sebi bio ekskluzivan jer osim što je reč o čoveku koji vodi… »

Vesti dana »