Povezane vesti

Tužna priča bake iz Bosne koja slama srca: Udavala se tri puta, ali svaki muž je ostavi kada sazna bolnu istinu

Tužna priča bake iz Bosne koja slama srca: Udavala se tri puta, ali svaki muž je ostavi kada sazna bolnu istinu

Kurir 05.03.2024
U malom selu nedaleko od Srebrenice u Bosni i Hercegovini žive brat i sestra čija je priča puna sete. Brat ima šestoro dece, dok Seka nije imala priliku da postane majka. Ona izražava svoju bol rekavši kako bi život bio manje težak i nesretan da… »
Tužna životna priča bake seke: Svi muževi je napustili, a razlog za to nikog neće ostaviti ravnodušnim (video)

Tužna životna priča bake seke: Svi muževi je napustili, a razlog za to nikog neće ostaviti ravnodušnim (video)

Večernje novosti 05.03.2024
U MALOM selu nedaleko od Srebrenice u Bosni i Hercegovini žive brat i sestra čija je priča puna sete. Brat ima šestoro dece, dok sestra nije imala priliku da postane majka. Ona izražava svoju bol rekavši kako bi život bio manje težak i nesretan da… »
"Čekala sam da mi se vrati, a on me ostavio i otišao kod komšinice": Svi muževi pobegli od nje, a razlog je srceparajuć

"Čekala sam da mi se vrati, a on me ostavio i otišao kod komšinice": Svi muževi pobegli od nje, a razlog je srceparajuć

Mondo 05.03.2024
Seka se udavala više puta, ali su joj svi okretali leđa kad se uvere da neće moći da im rodi dete. Seka se udavala više puta, ali su joj svi okretali leđa kad se uvere da neće moći da im rodi dete. U malom selu nedaleko od Srebrenice u Bosni i… »

Vesti dana »