Povezane vesti

Breskvicu i Teya doru povezuje ovaj muškarac: Bio je najveća podrška pobednici Beovizije, a evo u kakvom je odnosu sa njenom…

Breskvicu i Teya doru povezuje ovaj muškarac: Bio je najveća podrška pobednici Beovizije, a evo u kakvom je odnosu sa njenom…

Blic 05.03.2024
Nakon izbora predstavnika Srbije na Evroviziji pobednica Teya Dora i drugoplasirana Anđela Ignjatović Breskvica glavna su tema u javnosti. Iako su obe po nekoliko puta istakle da su u dobrim odnosima, te da se ne smatraju konkurencijom, već podržavaju… »
Ovo prerasta u ustanak! Glas diglo i monaštvo! Dolaze na veliki miting u Beograd sa svih strana: Planira se totalna opsada…

Ovo prerasta u ustanak! Glas diglo i monaštvo! Dolaze na veliki miting u Beograd sa svih strana: Planira se totalna opsada…

Kurir 05.03.2024
Nakon što su fanovi Anđele Ignjatović Breskvice najavili skup podrške za 09. mart ispred zgrade RTS-a, jer ne mogu da se pomire s činjenicom da nas ona neće predstavljati na Evroviziji u Malmeu, žestoko su se pobunili i fanovi Teya Dore, pa su i… »
"Teya Dora i breskvica su drska kopija" Karleuša dala svoju poslednju reč: Moja zemlja kojoj sam pružila decenije krvavog…

"Teya Dora i breskvica su drska kopija" Karleuša dala svoju poslednju reč: Moja zemlja kojoj sam pružila decenije krvavog…

Kurir 05.03.2024
Teodora Pavlovska, alijas Teya Dora predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Evroviziji u Malmeu, a njena pesma "Ramonda" i scenski nastup izazvali su oprečna mišljenja u javnosti, kako među poznatim ličnostima, tako i među običnim slušaocima. Danima… »
Demonstracije zbog Breskvice i Teya dore nisu prve u Srbiji: Evo koji haos je nastao u srcu BG 1961. U papučama izašli zbog…

Demonstracije zbog Breskvice i Teya dore nisu prve u Srbiji: Evo koji haos je nastao u srcu BG 1961. U papučama izašli zbog…

Kurir 05.03.2024
Rivalstvo na Izboru pesme za Evroviziju 2024. godine doseglo je ozbiljne razmere, naročito kada su u pitanju Breskvica i Teya Dora koje su se do poslednjeg trenutka borile za prvo mesto. Glasao je stručni žiri ali i publika putem sms glasova, a… »
Publika ili žiri – Nakon brojnih optužbi Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu PZE

Publika ili žiri – Nakon brojnih optužbi Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu PZE

Nova 05.03.2024
"Žiri ne treba da glasa, samo narod", "Možda je žiriju rečeno da glasa suprotno od publike da se i na ovakvim stvarima podeli Srbija po principu zavadi pa vladaj", to su samo neki od komentara koji su preplavili društvene mreže posle izbora našeg… »
„Breskvica bi mogla da predstavlja i Albaniju“: Kako je izbor pesme za Evroviziju postalo pitanje od nacionalnog značaja?

„Breskvica bi mogla da predstavlja i Albaniju“: Kako je izbor pesme za Evroviziju postalo pitanje od nacionalnog značaja?

Danas 04.03.2024
Takmičenje „Pesma za Evroviziju“ završilo se u subotu izborom pesme „Ramonda“ mlade autorke Teya Dore, a burne reakcije i negodovanja što pesma „Gnezdo orlovo“ Anđele Ignjatović Breskvice neće putovati u Malme i dalje se nisu stišale… »

Vesti dana »