Povezane vesti

Džefri Saks: Treba da slavimo što odlazi Viktorija Nuland

Džefri Saks: Treba da slavimo što odlazi Viktorija Nuland

Politika 05.03.2024
Ona je odgovorna za pogrešnu spoljnu politku SAD u poslednjih 30 godina, u čiju je mrežu upala i Srbija 1999. godine, smatra Saks. KOPAONIK - Jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri Saks izjavio je večeras, obraćajući se… »
Saks: Srbija u teškom položaju zbog sukoba oko Ukrajine, mogla bi da bude most ako dođe do obustave rata

Saks: Srbija u teškom položaju zbog sukoba oko Ukrajine, mogla bi da bude most ako dođe do obustave rata

Insajder 05.03.2024
Jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri Saks izjavio je u utorak da je Srbija u teškom položaju zbog sukoba SAD i Evrope sa Rusijom oko Ukrajine, kao i da bi u slučaju postizanja dogovora i obustave tog rata Srbija mogla da… »
Džefri Saks: Slavim odlazak Viktorije Nuland, bila je kreator pogrešne politike

Džefri Saks: Slavim odlazak Viktorije Nuland, bila je kreator pogrešne politike

RTS 05.03.2024
Jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri Saks ocenio je večeras, obraćajući se kao specijalni gost na Kopaonik biznis forumu, da je dobra vest što je Viktorija Nuland napustila američku vladu, jer je ona odgovorna za… »
Viktorija Nuland, žena koja je kreirala američku politiku, odlazi u penziju

Viktorija Nuland, žena koja je kreirala američku politiku, odlazi u penziju

Nova 05.03.2024
Podsekretarka za politička pitanja SAD Viktorija Nuland obavestila je državnog sekretara Entonija Blinkena da namerava da napusti tu funkciju i ode u penziju, saopšteno je danas iz Blinkenovog kabineta. “Viktorija Nuland mi je dala do znanja da… »
Blinken: Viktorija Nuland odlazi u penziju

Blinken: Viktorija Nuland odlazi u penziju

RTS 05.03.2024
Podsekretarka za politička pitanja SAD Viktorija Nuland obavestila je državnog sekretara Entonija Blinkena da namerava da napusti tu funkciju i ode u penziju. ''Viktorija Nuland mi je dala do znanja da namerava da se povuče u narednim nedeljama sa… »
Viktorija Nuland odlazi u penziju

Viktorija Nuland odlazi u penziju

Politika 05.03.2024
VAŠINGTON – Podsekretarka za politička pitanja Amerike Viktorija Nuland obavestila je državnog sekretara Entonija Blinkena da namerava da napusti tu funkciju i ode u penziju, saopšteno je danas iz Blinkenovog kabineta. ''Viktorija Nuland mi je dala… »
Viktorija Nuland napušta Bajdenov tim, odlazi u penziju

Viktorija Nuland napušta Bajdenov tim, odlazi u penziju

RTV 05.03.2024
VAŠINGTON - Podsekretarka za politička pitanja SAD Viktorija Nuland obavestila je državnog sekretara Entonija Blinkena da namerava da napusti tu funkciju i ode u penziju, saopšteno je danas iz Blinkenovog kabineta. "Viktorija Nuland mi je dala do… »

Vesti dana »