Povezane vesti

Haland: Srećan sam u Mančester sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Haland: Srećan sam u Mančester sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Politika 05.03.2024
MANČESTER – Fudbaler Mančester sitija Erling Haland izjavio je danas da je srećan u engleskom klubu, ali je dodao „da se nikada ne zna šta budućnost donosi”, prenose britanski mediji. Haland (23) je u Mančester siti stigao 2022. godine iz… »
Erling Haland: Srećan sam u Mančester sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Erling Haland: Srećan sam u Mančester sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Dnevnik 05.03.2024
Fudbaler Mančester sitija Erling Haland izjavio je da je srećan u engleskom klubu, ali je dodao "da se nikada ne zna šta budućnost donosi", prenose britanski mediji. Haland (23) je u Mančester siti stigao 2022. godine iz Borusije Dortmund. On ima… »
Haland o potencijalnom prelasku u Real: ‘Nikada se ne zna šta budućnost može da donese!’

Haland o potencijalnom prelasku u Real: ‘Nikada se ne zna šta budućnost može da donese!’

Hot sport 05.03.2024
‘Propustio sam dosta prilika ove sezone i verovatno ću u budućnosti da promašim još koju.’ Fudbaleri Mančester sitija dočekuju Kopenhagen u okviru revanš meča osmine finala Lige šampiona sutra od 21 čas. Tim Pepa Gvardiole ima prednost iz… »
Haland: Srećan sam u Sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Haland: Srećan sam u Sitiju, ali se nikada ne zna šta budućnost donosi

Sportski žurnal 05.03.2024
On ima ugovor sa engleskim klubom do juna 2027. godine. Napadač Mančester sitija Erling Haland izjavio je danas da je srećan u engleskom klubu, ali je dodao "da se nikada ne zna šta budućnost donosi", prenose britanski mediji. Haland (23) je u… »
Real dočekuje lajpcig, a siti Kopenhagen u revanšima osmine finala LŠ: Lako za "kralja" i "građane"

Real dočekuje lajpcig, a siti Kopenhagen u revanšima osmine finala LŠ: Lako za "kralja" i "građane"

Večernje novosti 05.03.2024
NEMA strepnje za "kralja" i "građane". Real i Mančester siti su pre tri nedelje u gostima pobedili i odradili najveći deo posla i sutra uveče (21.00) se od njih očekuje da kao domaćini rutinski otaljaju revanše osmine finala LŠ sa Lajpcigom… »
Haland najavio odlazak iz sitija? Norvežanin je srećan u Mančesteru, ali...

Haland najavio odlazak iz sitija? Norvežanin je srećan u Mančesteru, ali...

Večernje novosti 05.03.2024
Fudbaler Mančester sitija Erling Haland izjavio je danas da je srećan u engleskom klubu, ali je dodao "da se nikada ne zna šta budućnost donosi", prenose britanski mediji. Tanjug/AP Haland (23) je u Mančester siti stigao 2022. godine iz Borusije… »

Vesti dana »