Povezane vesti

Laković: Portugalski sistem najbolji za Srbiju

Laković: Portugalski sistem najbolji za Srbiju

Sportski žurnal 05.03.2024
Direktor Nacionalnih asocijacija UEFA na Kopaonik biznis forumu govorio o privatizaciji klubova. Zoran Laković je govorio o mogućnostima stvaranja održivog modela finansiranja. - Treba da se dogovorimo šta želimo od fudbala, šta želimo od… »
Zorak Laković o Partizanu: ‘Mi u UEFA ne znamo ko su članovi Partizana!’

Zorak Laković o Partizanu: ‘Mi u UEFA ne znamo ko su članovi Partizana!’

Hot sport 05.03.2024
Interesantne stavove ima jedan od vodećih ljudi UEFA. Ovih dana se na Kopaoniku održava Ekonomski forum, a prisutnima se obraćaju brojni ljudi iz raznih sfera. Gost je bio i visoki funkcioner, odnosno jedan od glavnih ljudi UEFA-e, Zoran Laković. On… »
Čović i Mijailović za „istim stolom”

Čović i Mijailović za „istim stolom”

Sportski žurnal 05.03.2024
Predsednici Crvene zvezde i Partizana zajedno na panelu Kopaonik biznis foruma 2024. Da vam je neko pre par dana, kad su se nasleđivali u jutarnjim programima i vodili svojevrsne TV duele, rekao da će Nebojša Čović i Ostoja Mijailović biti za… »
Koliko sam novca dao u klub? Odmah sam izvadio telefon! Ostoja Mijailović i Nebojša Čović oči u oči

Koliko sam novca dao u klub? Odmah sam izvadio telefon! Ostoja Mijailović i Nebojša Čović oči u oči

Mondo 05.03.2024
Ostoja Mijailović i Nebojša Čović učesnici su Kopaonik biznis foruma. Ostoja Mijailović i Nebojša Čović učesnici su Kopaonik biznis foruma Predsednici KK Partizan Ostoja Mijailović i KK Crvena zvezda Meridianbet Nebojša Čović govorili su na… »
Zoran Laković: "Ne znamo ko je u upravi FK Partizan, privatizacije je neophodna"

Zoran Laković: "Ne znamo ko je u upravi FK Partizan, privatizacije je neophodna"

Dnevnik 05.03.2024
Direktor nacionalnih asocijacija u UEFA Zoran Laković učestvovao je na "Kopaonik biznis forumu", gde je govorio o ulozi sporta u privredi i društvu. Nekadašnji član FSS je sem ovih tema govorio i o problemima finansiranja u sportu. Laković je… »
Sistem u Srbiji nije održiv, dok drugi zarade 80 miliona godišnje! Opomena Zorana Lakovića našem fudbalu

Sistem u Srbiji nije održiv, dok drugi zarade 80 miliona godišnje! Opomena Zorana Lakovića našem fudbalu

Mondo 05.03.2024
Visoki funkcioner UEFA objasnio kako je jedna zemlja u Evropi našla način da zaradi desetine miliona evra, uzimajući deo "kolača" kladionicama. Visoki funkcioner UEFA objasnio kako je jedna zemlja u Evropi našla način da zaradi desetine miliona… »
Nebojša Čović: Sve vreme smo transparentni, odajem priznanje Partizanu

Nebojša Čović: Sve vreme smo transparentni, odajem priznanje Partizanu

Dnevnik 05.03.2024
Nebojša Čović bio je jedan od učesnika "Kopaonik biznis foruma", gde je u sklopu panela koji se bavio ulogom sporta u privredi i društvu govorio o načinu finansiranja košarkaškog kluba Crvena zvezda, ali je u tom obraćanju pohvalio i večitog… »
Laković: Finansijski sistem u Srbiji nije održiv

Laković: Finansijski sistem u Srbiji nije održiv

Sport klub 05.03.2024
Zoran Laković, direktor nacionalnih asocijacija u UEFA, bio je jedan od učesnika "Kopaonik biznis foruma", gde je u sklopu panela koji se bavio ulogom sporta u privredi i društvu govorio o gorućim problemima finansiranja u sportu. Direktor je objasnio… »
Čović: Sve vreme smo transparentni, Partizan hrabar u koroni

Čović: Sve vreme smo transparentni, Partizan hrabar u koroni

Sport klub 05.03.2024
Nebojša Čović bio je jedan od učesnika "Kopaonik biznis foruma", gde je u sklopu panela koji se bavio ulogom sporta u privredi i društvu govorio o načinu finansiranja košarkaškog kluba Crvena zvezda, ali je u tom obraćanju pohvalio i večitog… »

Vesti dana »