Povezane vesti

Čović: "Svaka čast Partizanu", Ostoja: "Tu sam jer nije hteo niko drugi, kupio sam karte legendama kluba"

Čović: "Svaka čast Partizanu", Ostoja: "Tu sam jer nije hteo niko drugi, kupio sam karte legendama kluba"

Sportske.net 05.03.2024
Nebojša Čović i Ostoja Mijailović, predsednici KK Crvena zvezda i KK Partizan, govorili su večeras na ovogodišnjem Kopaonik Business forumu. Čović je otvoreno govorio o poslovanju Zvezde. "Ove godine imaćemo namirenje šest miliona od karata… »
Čović: Zvezda još drži rekord Arene

Čović: Zvezda još drži rekord Arene

Sportski žurnal 05.03.2024
Prvi čovek Zvezde istakao da u klubu vode računa da navijačima nije moguće da naplatite ulaznicu kao u Nemačkoj ili Americi. Nebojša Čović, predsednik Crvene zvezde govorio je o formiranju FMP-a devedesetih godina, kao i o saradnji kluba iz… »
Mijailović: Zabranio sam besplatne ulaznice

Mijailović: Zabranio sam besplatne ulaznice

Sportski žurnal 05.03.2024
Predsednik crno-belih na panelu Uloga sporta u privredi i društvu govorio o biznis modelu koji je primenio u šampionu ABA lige. Predsednik crno-belih Ostoja Mijailović, priču je počeo od trenutka kad je došao u Humsku i nasledio Nikolu Pekovića. -… »
Prvi čovek Partizana o TV pravima: Dotakao se i privatizacije klubova!

Prvi čovek Partizana o TV pravima: Dotakao se i privatizacije klubova!

Hot sport 05.03.2024
‘Nisam spreman da budem investitor.’ Već godinama unazad vodi se polemika o privatizaciji dva najveće srpska kluba Partizana i Crvene zvezde, o plaćanju poreza i platama koje dobijaju čelni ljudi. Predsednik ‘crno-belih’, Ostoja Mijailović se… »
Čović odao priznanje Partizanu: Dotakao se i dugova Zvezde!

Čović odao priznanje Partizanu: Dotakao se i dugova Zvezde!

Hot sport 05.03.2024
‘Ekonomski falutet je podelio dugovanje Zvezde po klasama.’ U toku je ‘Biznis formu’ na Kopaoniku gde su gosti predsednici Partizana i Crvene zvezde, Ostoja Mijailović i Nebojša Čović. Prvi čovek tima sa Malog Kalemegdana je na početku svog… »
Ostoja Mijailović: Zastupaću interes Zvezde i Partizana

Ostoja Mijailović: Zastupaću interes Zvezde i Partizana

Dnevnik 05.03.2024
Ostoja Mijailović bio je jedan od govornika na "Kopaonik biznis forumu", a pričao je, između ostalog, i o učešću Dubaija u Aba ligi, kao i o tome šta bi to značilo za Crvenu zvezdu i Partizan. Prvi čovek crno-belih je istakao da bi potencijalni… »
Mijailović: Zastupaću interes Zvezde i Partizana

Mijailović: Zastupaću interes Zvezde i Partizana

Sport klub 05.03.2024
Ostoja Mijailović bio je jedan od govornika na "Kopaonik biznis forumu", a pričao je, između ostalog, i o učešću Dubaija u Aba ligi, kao i o tome šta bi to značilo za Crvenu zvezdu i Partizan. Prvi čovek crno-belih je istakao da bi potencijalni… »
Ostoja o preuzimanju Partizana: ‘Da je bilo malo bolje, verovatno ne bih nikada ni ušao u to!’

Ostoja o preuzimanju Partizana: ‘Da je bilo malo bolje, verovatno ne bih nikada ni ušao u to!’

Hot sport 05.03.2024
‘Dug je bio 10 miliona evra, a budžet je bio od dva sponzora.’ Predsednik Partizana, Ostoja Mijailović trenutno se nalazi na Kopaoniku gde se održava ‘Biznis forum’. On je govorio o preuzimanju ‘crno-belih’ i otkrio koliki je dug bio kada… »
Mijailović prozvao upravu FK Partizana: ‘Ne možete tenkovima da ih isterate!’

Mijailović prozvao upravu FK Partizana: ‘Ne možete tenkovima da ih isterate!’

Hot sport 05.03.2024
‘Moramo da se vratimo korak unazad, da vidimo kako se biraju Skupštine, pa da oni biraju prave predsednike.’ Prvi čovek Partizana, Ostoja Mijailović govorio je o preuzimanju kluba na ‘Biznis forumu’ na Kopaoniku, ali se dotakao i uprave… »

Vesti dana »