Povezane vesti

On je bio direktor lanaca prodavnica u Srbiji, a SAD beskućnik! Kad ne sakupim dovoljno sekundarnih sirovina, ne jedem

On je bio direktor lanaca prodavnica u Srbiji, a SAD beskućnik! Kad ne sakupim dovoljno sekundarnih sirovina, ne jedem

Mondo 05.03.2024
Dragomir je beskućnik, a svoju priču podelio je za dokumentarni serijal Crvenog Krsta. Dragomir je beskućnik, a svoju priču podelio je za dokumentarni serijal Crvenog Krsta. Dragomir Drulović je bio direktor lanca prodavnica u Srbiji, a danas je… »
Od direktora kompanije do beskućnika: Dragomir je podelio bolnu ispovest o životu na beogradskim ulicama: Najteže mi je bilo…

Od direktora kompanije do beskućnika: Dragomir je podelio bolnu ispovest o životu na beogradskim ulicama: Najteže mi je bilo…

Blic 05.03.2024
"Teško ko pita o situaciji u kojoj se nalazim, sem Crvenog krsta, ali sreća što je sada lepo vreme pa može da se izdrži, jer kada krene da duva popodne, onda je mršava situacija", reči su kojima Dragomir Drulović, beskućnik iz Beograda, opisuje… »
Dragomir bio direktor lanca prodavnica, sada je beskućnik: Strašni su i glad i zima! Šta da kažem, a da ne zaplačem…

Dragomir bio direktor lanca prodavnica, sada je beskućnik: Strašni su i glad i zima! Šta da kažem, a da ne zaplačem…

Kurir 05.03.2024
Dragomir Drulović je bio direktor lanca prodavnica u Srbiji, a danas je beskućnik. "Retko ko me pita kako sam, sem vas", rekao je Dragomir koji je beskućnik za dokumentarni serijal Crvenog krsta "Priče bez krova". "Što se tiče situacije, sreća što… »

Vesti dana »