Povezane vesti

"Vlaške vračare joj predvidele uspeh" Majka srpske predstavnice otkrila detalje - evo šta su rekle o Teya Dori!

"Vlaške vračare joj predvidele uspeh" Majka srpske predstavnice otkrila detalje - evo šta su rekle o Teya Dori!

Mondo 05.03.2024
Majka Teya Dore otkrila da je, prilikom intervjua žena koje se bave vlaškom magijom, pitala da joj otkriju. Majka Teya Dore otkrila da je, prilikom intervjua žena koje se bave vlaškom magijom, pitala da joj otkriju Majka pobednice "Pesme za… »
"Vlaške vračare su mi za ćerku rekle..." Majka Teya Dore tvrdi: Jedna žena je rekla da vidi veliko more i da će mi dete…

"Vlaške vračare su mi za ćerku rekle..." Majka Teya Dore tvrdi: Jedna žena je rekla da vidi veliko more i da će mi dete…

Kurir 05.03.2024
Majka pobednice "Pesme za Evroviziju" Teya Dore, Jasna Jojić, progovorila o magijama koje je proučavala. Kako Jasna tvrdi, njoj su svojevremeno vlaške vračare rekle da će njena, tada maloletna ćerka, postići neverovatan uspeh. Interesuju vas… »
(Video) "vlaške vračare su Teodori predvidele uspeh": Majka Teya Dore za "Blic" o proročanstvima i magiji: "Svaki čovek ima…

(Video) "vlaške vračare su Teodori predvidele uspeh": Majka Teya Dore za "Blic" o proročanstvima i magiji: "Svaki čovek ima…

Blic 05.03.2024
Majka pobednice Beovizije Teya Dore, Jasna Jojić, progovorila je za "Blic" o magijama koje je proučavala. Kako Jasna tvrdi, njoj su svojevremeno vlaške vračare rekle da će njena, tada maloletna ćerka, postići neverovatan uspeh. Interesuju vas… »

Vesti dana »