Povezane vesti
Srbija u zamci između istoka i zapada: Čuveni ekonomista Džefri Saks na KBF o geopolitičkim posledicama
NIN 06.03.2024
Čuveni svetski i američki ekonomista Džefri Saks i bivši savetnik Ante Markovića, bio je specijalni gost drugog dana Kopaonik biznis foruma. U razgovoru, koji je sa njim vodio bivši ministar finansija Dušan Vujović, Saks se publici obratio putem video… »
Čuveni ekonomista na Kopaonik biznis forumu: Džefri Saks o velikim i umerenim gubitnicima, Jugoslaviji i sankcijama
EurActiv 06.03.2024
"Ukrajina je ogroman gubitnik, Evropa je umereni gubitnik, a mir je žrtva svega", rekao je jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri Saks na Kopaonik biznis forumu. Jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri… »
Džefri Saks: Srbija bi mogla da bude most između EU i Rusije
Vesti online 06.03.2024
Jedan od najpoznatijih svetskih ekonomista i analitičara Džefri Saks izjavio je da je Srbija u teškom položaju zbog sukoba SAD i Evrope sa Rusijom oko Ukrajine. Smatra da bi, u slučaju postizanja dogovora i obustave tog rata, Srbija mogla da bude most u… »
Vesti dana »

Tramp: U petak sastanak sa Putinom na Aljasci; Zelenski: Ukrajina neće dati svoju zemlju osvajačima
RTS pre 29 minutajoš 91 povezana

Težak udes kod graničnog prelaza: "Prizor je bio užasan, automobil podleteo pod autobus"
B92 pre 2 satajoš 20 povezanih

Počela podela pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
N1 Info pre 49 minutajoš 15 povezanih

Srbin imao jednu od najboljih statistika u istoriji tenisa: Ovako nešto dugo nije viđeno
Nova pre 3 satajoš 19 povezanih