Povezane vesti

Orlić (SNS): Nastavak sednice parlamenta jako brzo

Orlić (SNS): Nastavak sednice parlamenta jako brzo

Politika 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Vladimir Orlić izjavio je danas da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći „jako brzo” i da je tu reč o danima.„Ljudi mogu da budu mirni, mi formiramo i Skupštinu i Vladu i sve kako… »
Ana Brnabić kandidat za predsednika Skupštine Srbije

Ana Brnabić kandidat za predsednika Skupštine Srbije

Vesti online 06.03.2024
Predsedništvo Srpske napredne stranke (SNS) donelo je danas odluku da kandidat za predsednika Narodne skupštine Srbije bude Ana Brnabić, saopštio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je preneo da ona više neće biti predsednica i… »
Vučević: SNS će na izbore u koaliciji, pokret će se razvijati

Vučević: SNS će na izbore u koaliciji, pokret će se razvijati

Insajder 06.03.2024
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je da je odluka Predsedništva stranke da se na izbore ide u široj koaliciji, a da će se aktuelna ideja o Pokretu za narod i državu razvijati u narednom periodu. 'Pokret je nešto što će se… »
Vučević: SNS će na izbore u koaliciji, pokret će se razvijati

Vučević: SNS će na izbore u koaliciji, pokret će se razvijati

Telegraf 06.03.2024
Mi smo spremni da prihvatimo i uključimo sve koji Srbiju vide kao slobodnu, nezavisnu i suverenu državu. Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je večeras da je odluka Predsedništva stranke da se na izbore ide u široj koaliciji… »
Šta to Orlić zna, a ostalih 249 poslanika ne zna: Zašto se od opozicije krije da će nastavak konstitutivne sednice uslediti…

Šta to Orlić zna, a ostalih 249 poslanika ne zna: Zašto se od opozicije krije da će nastavak konstitutivne sednice uslediti…

Danas 06.03.2024
Sednice Skupštine Srbije doći će „jako brzo“, reč je o danima. Ljudi mogu da budu mirni, mi formiramo i Skupštinu i Vladu i sve kako sleduje u skladu sa onim što je narod rekao, objasnio je Vladimir Orlić, bivši predsednik Skupštine Srbije i… »
Vladimir Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije "jako brzo"

Vladimir Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije "jako brzo"

Euronews 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je danas da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći, kako je rekao, jako brzo, narednih dana. "Jako brzo, ali mi pričamo naravno o nekim danima koji se nalaze pred… »
Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije vrlo brzo

Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije vrlo brzo

RTV 06.03.2024
BEOGRAD - Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je danas da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći, kako je rekao, jako brzo, narednih dana. "Jako brzo, ali mi pričamo naravno o nekim danima koji se… »
"Mi formiramo i skupštinu i vladu": Orlić: Nastavak sednice Narodne skupštine narednih dana

"Mi formiramo i skupštinu i vladu": Orlić: Nastavak sednice Narodne skupštine narednih dana

Blic 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je danas da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći, kako je rekao, jako brzo, narednih dana. - Jako brzo, ali mi pričamo naravno o nekim danima koji se nalaze… »
Orlić: Do nastavka sednice Skupštine Srbije doći "jako brzo"

Orlić: Do nastavka sednice Skupštine Srbije doći "jako brzo"

NIN 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći "jako brzo" i da je tu reč o danima. "Ljudi mogu da budu mirni, mi formiramo i Skupštinu i Vladu i sve kako sleduje… »
Orlić (SNS):Nastavak sednice parlamenta 'jako brzo', mi formiramo Skupštinu i Vladu

Orlić (SNS):Nastavak sednice parlamenta 'jako brzo', mi formiramo Skupštinu i Vladu

Beta 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je danas da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći "jako brzo" i da je tu reč o danima. "Ljudi mogu da budu mirni, mi formiramo i Skupštinu i Vladu i sve kako… »
Orlić (SNS): Nastavak sednice parlamenta „jako brzo“, radi se o danima

Orlić (SNS): Nastavak sednice parlamenta „jako brzo“, radi se o danima

Danas 06.03.2024
Skupština i Vlada se formiraju ubrzo u skladu sa voljom građana „koja je rekla – apsolutna većina ide u ruke onih koji predstavljaju Vučićevu politiku, rekao je potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS). Orlić je izjavio danas… »
Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije jako brzo, reč je o danima

Orlić: Nastavak sednice Skupštine Srbije jako brzo, reč je o danima

Insajder 06.03.2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Orlić izjavio je da će do nastavka sednice Skupštine Srbije doći "jako brzo" i da je tu reč o danima. 'Ljudi mogu da budu mirni, mi formiramo i Skupštinu i Vladu i sve kako sleduje… »

Vesti dana »