Повезане вести
Анонимна анкета у ЕП показала забрињавајућа дешавања
Н1 Инфо 06.03.2024
Ново истраживање показује да више од 550 запослених Европског парламента, готово половина испитаника, тврди да су били психички узнемиравани на послу. Анонимна анкета, коју је спровела група за кампању МеТооЕП, упитала је 1135… »
Политицо: Половина испитаника запослених у Европском парламенту искусила психичко узнемиравање
Еуроневс 06.03.2024
Нова анкета групе МеТооЕП показала је да је више од 550 запослених у Европском парламенту, скоро половина испитаника, искусило психичко узнемиравање на радном месту. Истраживачи су између јуна и августа 2023. године испитали… »
Анкета: Половина испитаника запослених у ЕП искусила психичко узнемиравање
РТВ 06.03.2024
БРИСЕЛ - Нова анкета групе МеТооЕП показала је да је више од 550 запослених у Европском парламенту, скоро половина испитаника, искусило психичко узнемиравање на радном месту. Истраживачи су између јуна и августа 2023. године… »
Вести дана »
Ових деветоро студената је на удару власти због Видовданског протеста: Терете их за припремање дела против уставног уређења
Глас Зајечара пре 2 сатајош 29 повезаних
За 100 евра до папира за кућу, Нишлије кренуле на ове 24 локације
Телеграф пре 43 минутајош 118 повезаних
НБС: Нема проблема са снабдевеношћу евром на девизном тржишту, курс динара није угрожен
РТС пре 13 минутајош 22 повезане





