Povezane vesti

Prvo oglašavanje Anđele Jovanović nakon ročišta po tužbi Branislava Lečića Obratila se koleginicama: "Vi ste snaga"

Prvo oglašavanje Anđele Jovanović nakon ročišta po tužbi Branislava Lečića Obratila se koleginicama: "Vi ste snaga"

Večernje novosti 06.03.2024
DANAS je održano ročište u Prvom osnovnim sudom u Beogradu po tužbi glumca Branislava Lečića, koju je podneo protiv svoje koleginice Anđele Jovanović. Foto: ATA images Ispred suda mladu glumicu Anđelu Jovanović podržale su brojne koleginice… »
Vedrana Rudan o Branislavu Lečiću: Meni je dovoljno da vidim njegov smešak i sve mi je jasno

Vedrana Rudan o Branislavu Lečiću: Meni je dovoljno da vidim njegov smešak i sve mi je jasno

Nova 06.03.2024
Poznata hrvatska književnica i novinarka Vedrana Rudan progovorila je o glumcu Branislavu Lečiću, koji je odlučio da tuži svoju mlađu koleginicu Anđelu Jovanović za povredu ugleda i časti. Anđela je juče iznela u javnost kako nije želela da… »
Ženska solidarnost i snaga na delu: Glumice aplauzom podržale Anđelu Jovanović pred sudom (FOTO)

Ženska solidarnost i snaga na delu: Glumice aplauzom podržale Anđelu Jovanović pred sudom (FOTO)

Story 06.03.2024
Anđela Jovanović na sudu se pojavila u pratnji svog advokata. Naime, pripremno ročište u Prvom sudu u Beogradu održano je danas povodom tužbe koju je glumac Branislav Lečić podneo protiv mlađe koleginice Anđele Jovanović. Glumica je u pratnji… »
Vedrana Rudan o branislavu lečiću: "Meni je dovoljno da vidim njegov pogled, smešak i sve mi je jasno"

Vedrana Rudan o branislavu lečiću: "Meni je dovoljno da vidim njegov pogled, smešak i sve mi je jasno"

Blic 06.03.2024
Hrvatska književnica i novinarka Vedrana Rudan prokomentarisala je glumca Branislava Lečića, koji je odlučio da tuži svoju mlađu koleginicu Anđelu Jovanović jer je odbila da sa njim snimi scenu u seriji "Radio Mileva". Vedrana Rudan je istakla da… »
"Dovoljno mi je da vidim njegov pogled i sve mi je jasno" Vedrana Rudan o Branislavu Lečiću nakon što je tužio Anđelu…

"Dovoljno mi je da vidim njegov pogled i sve mi je jasno" Vedrana Rudan o Branislavu Lečiću nakon što je tužio Anđelu…

Kurir 06.03.2024
Hrvatska književnica Vedrana Rudan prokomentarisala je glumca Branislava Lečića, koji je odlučio da tuži svoju mlađu koleginicu Anđelu Jovanović jer je odbila da sa njim snimi scenu u seriji "Radio Mileva". Vedrana Rudan je istakla da Branislava… »
Dovoljno je da vidim njegov smešak i sve mi je jasno! Vedrana Rudan o Lečiću: Ne moram da čujem svedočenje nijedne žene

Dovoljno je da vidim njegov smešak i sve mi je jasno! Vedrana Rudan o Lečiću: Ne moram da čujem svedočenje nijedne žene

Mondo 06.03.2024
Vedrana Rudan komentarisala je Branislava Lečića koji se našao u žiži interesovanja nakon što je tužio mlađu koleginicu pošto je odbila da glumi s njim u jednoj seriji. Vedrana Rudan komentarisala je Branislava Lečića koji se našao u žiži… »
„Ne moram da čujem svedočenje ni jedne žene“: Vedrana Rudan rekla šta misli o Branislavu Lečiću

„Ne moram da čujem svedočenje ni jedne žene“: Vedrana Rudan rekla šta misli o Branislavu Lečiću

City magazine 06.03.2024
Slučaj Anđela Jovanović – Branislav Lečić potresa ovdašnji svet, a i Vedrana Rudan je dala svoje mišljenje o ovom slučaju. „Ja ne moram da čujem svedočenje ni jedne jedine žene. Meni je dovoljno da vidim njegov pogled, smešak i sve mi je… »

Vesti dana »