Povezane vesti

''Grobari'' brinu, zašto Željko pominje godinu dana pauze?

''Grobari'' brinu, zašto Željko pominje godinu dana pauze?

Sportske.net 06.03.2024
''Ne vidim sebe nigde, osim u Partizanu. Ili ću ostati u klubu ili više neću nigde raditi. Kako će to izgledati u budućnosti, to ćemo još videti”, rekao je Željko Obradović prošlog četvrtka, u emotivnom obraćanju javnosti na pres… »
Žoc govorio o duelu sa milanom: Dotakao se i novog ugovora!

Žoc govorio o duelu sa milanom: Dotakao se i novog ugovora!

Hot sport 06.03.2024
‘Crno-bele’ očekuje važan duel. Košarkaši Partizana gostuju ekipi Olimpije Milano u okviru 28. kola Evrolige u petak od 20:30 u areni ‘Forum’. Trener srpskog tima Željko Obradović je govorio za medije pred ovaj meč, a bio je upitan oko… »
"Rekao sam ono što je suština svega" Da li će Željko Obradović produžiti ugovor sa Partizanom? Trener crno-belih nikad…

"Rekao sam ono što je suština svega" Da li će Željko Obradović produžiti ugovor sa Partizanom? Trener crno-belih nikad…

Kurir 06.03.2024
Košarkaši Partizana u petak od 20.30 igraju veoma važan evroligaški meč protiv Olimpije u Milanu, a pred ovu utakmicu javnosti se obratio šef stručnog štaba crno-belih, Željko Obradović. On je, na početku, otkrio kako ima problem da sastavi tim… »
Željko Obradović o novom ugovoru: Već sam rekao suštinu

Željko Obradović o novom ugovoru: Već sam rekao suštinu

Danas 06.03.2024
Trener Partizana Željko Obradović izjavio je da još ne može da govori o tome hoće li ostati u Partizanu i posle ove sezone. Obradovićev ugovor ističe na kraju tekuće sezone. Na konstataciju naše novinarke Jelene Lukić da je imao emotivno… »
Obradović pred Milano: "Imamo problem! Jedan igrač ne može da trenira sa ekipom, drugi pokušava"

Obradović pred Milano: "Imamo problem! Jedan igrač ne može da trenira sa ekipom, drugi pokušava"

Telegraf 06.03.2024
Izgleda da će crno-beli morati bez Jaramaza. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je da "crno-beli" moraju da odigraju na najvišem mogućem nivou protiv Olimpije u Milanu ako žele da ostvare pozitivan rezultat u 28. kolu Evrolige… »

Vesti dana »