Povezane vesti

Nole napravio šou u Indijan velsu Nakon što je odradio treninge s dva velika rivala, najbolji teniser sveta odmerio snage i…

Nole napravio šou u Indijan velsu Nakon što je odradio treninge s dva velika rivala, najbolji teniser sveta odmerio snage i…

Dnevnik 06.03.2024
Novak Đoković se priprema za Indijan Vels, po prvi put posle pet godina, a najbolji teniser sveta je izuzetno dobro raspoložen i na treninzima, ali i tokom aktivnosti van terena. Stigao je Novak i da bude na utakmicama NBA lige, da se druži sa jednom… »
Noletovi udarci "čisti kao suza": Đoković i Dimitrov, oduševili Amerikance (video)

Noletovi udarci "čisti kao suza": Đoković i Dimitrov, oduševili Amerikance (video)

Večernje novosti 06.03.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković privodi kraju pripreme za početak turnira na Mastersu u Indijan Velsu. FOTO: Tanjug/AP Kao prvi reket planete, Nole je na startu turnira sloboda, ali američkim medijima je trn u oku. Tako je na jednoj od najvećih… »
Alkaraz istakao: ‘Gubi se strahopoštovanje prema Novaku!’

Alkaraz istakao: ‘Gubi se strahopoštovanje prema Novaku!’

Hot sport 06.03.2024
‘Sve dok Novak nastavi da igra na visokom nivou u ovoj formi, stvari će postati veoma komplikovane.’ Španski teniser Karlos Alkaraz govorio je pred početak turnira u Indijan Velsu o sve većem proboju mlađe generacije u teniski vrh. Od nekadašnje… »
Alkaraz uveren: Nisam pitao Novaka Đokovića, uveren sam da mi ne bi otkrio

Alkaraz uveren: Nisam pitao Novaka Đokovića, uveren sam da mi ne bi otkrio

Večernje novosti 06.03.2024
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz vratio se na teren, a trenutno se priprema za početak mastersa u Indijan Velsu. Foto: EPA-EFE/STR Drugi igrač planete na Novaka Đokovića može da naleti tek u finalu, a pred turnir govorio je o Novaku Đokoviću. - Što… »
Federera opet boli glava: Ako osvoji Indijan Vels, Nole obara tri rekorda slavnog Švajcarca

Federera opet boli glava: Ako osvoji Indijan Vels, Nole obara tri rekorda slavnog Švajcarca

Večernje novosti 06.03.2024
Posle pet godina, najbolji teniser na planeti Novak Đoković igra na mastersu u Indijan Velsu, popularnom "petom grend slemu". FOTO: Tanjug/AP Nema sumnje da će Đoković dati sve od sebe da osvoji još jednu titulu u Indijan Velsu, a dodatni motiv bi… »

Vesti dana »